A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:








| Technikai jellemzők | |
| Ruhatöltet (mosás): | 10 kg |
| Termék típusa: | Mosó és szárítógép |
| Ruhatöltet (szárítás): | 6 kg |
| Betöltés típusa: | Elöltöltős |
| Felépítés: | Szabadonálló készülék |
| Centrifuga zajszint: | 71 dB |
| Programok | |
| Programok száma: | 15 |
| Programok: | Pamut, Normal, Vegyes-Mix, Gyapjú program, Gyors program, Ing program, AllergyCare mosási módok, Centrifugálás, Öblítés, SteamTech gőzprogram |
| Kialakítás | |
| Dob térfogata: | 68 l |
| Gyerekzár: | Igen |
| Túlfolyás elleni védelem: | Igen |
| Inverter motor: | Igen |
| Kijelző/vezérlés | |
| Kijelző: | Igen |
| Beállítható kezdési időpont: | max 24 óra |
| Áramellátás | |
| Teljesítmény: | 1800 W |
| Általános jellemzők | |
| Méretek (Szé / Ma / Mé): | 59.5 cm x 84.5 cm x 61 cm |
| Szín: | Fehér |
| Magasság: | 84.5 cm |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Mélység: | 61 cm |
| Tömeg: | 70 kg |
| Doboz tartalma: | Mosó-szárítógép |


