A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:









| Általános jellemzők | |
| Termékcsalád | Digital Signage |
| Energia fogyasztás | 5.5 W |
| Szabványok | CCC FCC-B RoHS CEL Energy Star 7.0 EPEAT Silver |
| Súly | 1.32 kg |
| Hosszúság | 379 mm |
| Szélesség | 37 mm |
| Magasság | 247 mm |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 6 kWh |
| Energiahatékonysági osztály | B energiaosztály |
| Szín | Fekete |
| Kijelző | |
| Átmérő | 15.6 inch |
| Kijelző technológiája | TFT |
| Felbontás típus | HD |
| Optimális felbontás | 1366 x 768 |
| Háttérvilágítás típus | LED |
| Képarány | 16:09 |
| Képernyő formátum | Wide |
| Fényerő | 220 cd/m² |
| Jellemző kontraszt | 3000:1 500:1 |
| Dinamikus kontraszt | 10,000,000:1 |
| Maximális frissítési frekvencia | 75 Hz |
| Csatlakozás | |
| Video portok | 1 x VGA 1 x HDMI |
| Audio portok | 1 x audio out |
| Adatportok | 1 x USB |
| Felszerelések | |
| Speciális funkciók | Hangszórók |
| Falra szerelés | VESA 75 x 75 mm |
| Csomag tartalma | 1 x Tápkábel 1 x Felhasználói kézikönyv 1 x audiokábel 1 x Monitor 1 x USB kábel |


