Kiterjesztett nézetA Verbatim hordozható monitor extra dimenziót ad a munkához és a játékhoz. Használhatja laptopja második képernyőjeként utazás vagy egyéni prezentáció tartása során, vagy extra nagy kijelzőt biztosíthat telefonjának, táblagépének vagy hordozható audio rendszer.Játékok. A kompakt és sokoldalú hordozható monitor maximális rugalmasságot kínál a nagyobb termelékenység és a szórakozás érdekében, miközben útközben is van. A 14"-os hordozható kijelző mindössze 760 g súlyú, vékony profilja 6 mm, aljánál 12 mm, így bármilyen utazótáskában könnyedén elfér. Ideális megoldás arra, hogy segítsen leküzdeni az irodán kívüli egyetlen képernyő korlátait, bővítve vizuális élményét, bárhol és bármikor.
Full HD felbontás
A 16,7 millió színt 1080p vagy full HD felbontásban kínáló Verbatim hordozható monitor in-plane switching (IPS) technológiát használ, hogy tisztább, pontosabb képet és széles betekintési szöget biztosítson 16:9-es képernyőjén. A beépített támogatás lehetővé teszi, hogy a monitort az Önnek legmegfelelőbb szögben állítsa be az Ön által választott pozícióban, ami hozzájárul a kényelem és az általános termelékenység javításához. A képernyő nagy dinamikatartományú (HDR) technológiát tartalmaz, amely javítja a képminőséget – jelentősen kibővítve mind a kontraszt, mind a színek tartományát –, így a kép "mélyebb" és fantasztikus látványt nyújt.
Vezetékes kapcsolat
A hordozható monitor USB-C-n keresztül csatlakozik, ami azt jelenti, hogy a tápellátás, az adatok és a videó egyetlen kábellel továbbítható. Csatlakoztassa laptopjához, Mac-éhez, táblagépéhez, telefonjához vagy konzoljához, és kezdje meg a képernyők megosztását!* A HDMI-kábelt is mellékeljük azok számára, akiknek HDMI-kapcsolatra van szükségük. A HDMI használatához tápegység használata szükséges, amely szintén mellékelve van. A tápegység támogatja a hosszabb használatot is az USB-C-hez csatlakoztatott eszközök esetén. Masszív és strapabíró házba épített, neoprén védőhüvellyel együtt tökéletes társ a hosszú utakon. *Győződjön meg arról, hogy eszköze rendelkezik olyan USB-C porttal, amely támogatja a DisplayPort Alt módot és az energiaellátást.
| Általános jellemzők |
| Termékcsalád | Home & Office |
| Súly | 760 g |
| Hosszúság | 328.92 mm |
| Magasság | 209.05 mm |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 7 kWh |
| Szín | Fekete |
| Kijelző |
| Átmérő | 14 inch |
| Kijelző technológiája | IPS |
| Felbontás típus | Full HD |
| Optimális felbontás | 1920 x 1080 |
| Képarány | 16:09 |
| Képernyő formátum | Wide |
| Fényerő | 250 cd/m² |
| Válaszidő | 6 ms |
| Látószög Vízszintes/Függőleges | 178 / 178 Fok |
| Jellemző kontraszt | 1,000 :1 |
| Csatlakozás |
| Video portok | 1 x HDMI 1.4 |
| 2 x USB-C |
| Audio portok | 1 x 3.5 mm Mini-jack |
| Adatportok | 1 x USB 2.0 |
| Felszerelések |
| Csomag tartalma | HDMI kábel |
| Gyors útmutató |
| Tápegység |
| USB-C kábel |
| USB-A–USB-C kábel 1,2 M |