A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| Általános jellemzők | |
| Termékcsalád | Professzionális |
| Súly | 2.95 kg |
| Hosszúság | 182.16 mm |
| Szélesség | 541.93 mm |
| Magasság | 421.79 mm |
| Szín | Fehér |
| Kijelző | |
| Átmérő | 23.8 inch |
| Kijelző technológiája | IPS |
| Felbontás típus | Full HD |
| Optimális felbontás | 1920 x 1080 |
| Háttérvilágítás típus | LED |
| Képarány | 16:09 |
| Képernyő formátum | Wide |
| Kijelző felületének típusa | Anti-Glare |
| Válaszidő | 1 ms |
| Látószög Vízszintes/Függőleges | 178/178 ° |
| Jellemző kontraszt | 1000:01:00 |
| Pixelosztás | 0.2745 mm |
| Maximális frissítési frekvencia | 100 Hz |
| Színek száma | 16.7 M |
| Csatlakozás | |
| Video portok | 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2a |
| Audio portok | 1 x audio out |
| Felszerelések | |
| Speciális funkciók | Flicker Free Low Blue Light Beépített hangszórók |
| Falra szerelés | 75 x 75 mm VESA |
| Csomag tartalma | 1 x Tápkábel 1 x Monitor |
| Ergonómia | |
| Dönthető | -5 - 20° |


