A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:








| Általános jellemzők | |
| Termékcsalád | Home & Office SMART |
| Súly | 750 g |
| Hosszúság | 362.26 mm |
| Szélesség | 18.8 mm |
| Magasság | 233.84 mm |
| Szín | Szürke |
| Kijelző | |
| Átmérő | 15.6 inch |
| Kijelző technológiája | IPS |
| Felbontás típus | Full HD |
| Optimális felbontás | 1920 x 1080 |
| Háttérvilágítás típus | LED |
| Képarány | 16:09 |
| Képernyő formátum | Wide |
| Kijelző felületének típusa | Anti-Glare |
| Fényerő | 250 cd/m² |
| Válaszidő | 4 ms |
| Jellemző kontraszt | 800:01:00 |
| Pixelosztás | 0.17925 mm |
| Maximális frissítési frekvencia | 60 Hz |
| Színek száma | 16.7 M |
| Csatlakozás | |
| Video portok | 1 x Mini HDMI 2 x USB Type-C |
| Felszerelések | |
| Speciális funkciók | Hangszórók 1/4" szabványos állvány foglalat |
| Csomag tartalma | 1 x Monitor 1 x USB Type-C kábel 1 x Mini HDMI - HDMI kábel 1 x Tok |
| Ergonómia | |
| Dönthető | 0° ~ 180° |


