MSI G255PF E2 gaming monitor, 24.5 , Full HD, Fast IPS, 180Hz, 1 ms, AMD FreeSync, HDMI, DisplayPort, Fekete
Élje át a győzelmet az MSI G255PF E2 gaming monitorral. A 1920×1080 felbontású Rapid IPS panellel, 180 Hz-es képfrissítési frekvenciával és 1 ms (GtG) válaszidővel felszerelt G255PF E2 biztosítja azt a versenyelőnyt, amelyre szüksége van ellenfelei legyőzéséhez. Az Adaptive-Sync technológiának köszönhetően a G255PF E2 képes a kijelző frissítési frekvenciáját a GPU-val szinkronizálni az ultra-folyamatos játékélmény érdekében. Érje el céljait az MSI Gaming monitorokba integrált legújabb technológiák segítségével, amelyeket kifejezetten kompetitív játékhoz terveztek.
Minden pillanat maximális tisztasággal
A Rapid IPS kijelző rendkívül gyors, 1 ms GTG válaszidőt biztosít, amely jelentősen csökkenti a mozgáselmosódást. A kristálytiszta kép határozott versenyelőnyt nyújt, lehetővé téve a pontos döntéshozatalt a gyors tempójú játékokban.
Képfrissítési frekvencia
A 180 Hz-es képfrissítési frekvenciával és 1 ms válaszidővel felszerelt ultra-gyors panel előnyt biztosít a gyors mozgású játékok műfajaiban, mint például az FPS, harci játékok, autóverseny-szimulátorok, valós idejű stratégiai és sportjátékok. Ezek a játékok gyors és precíz mozgásokat igényelnek, amelyhez a magas frissítési frekvenciájú és gyors válaszidejű monitor egyértelmű előnyt nyújt a versenytársakkal szemben.
Játék késleltetés nélkül
A játéknak nem kell kompromisszumot jelentenie az akadozó élmény és a képtörés között. Az MSI gaming monitorokkal nincs szükség választásra. Élvezze a folyamatos, artefaktumoktól mentes teljesítményt szinte bármilyen képkockasebesség mellett az AMD FreeSync™ technológiának köszönhetően.
Az egyetlen hivatalosan elismert méret a játékhoz
A 24,5 hüvelykes monitor számos játék esetében szabványos méretnek számít, amelyet versenyeken is alkalmaznak, így biztosítva, hogy ne alakuljon ki tisztességtelen előny a játékosok között.
Szemei ideális betekintési szögben
Az emberi szem betekintési szögére és a minimálisan szükséges szemmozgásra vonatkozó számítások szerint az 55–60 cm szélességű és 31–35 cm magasságú monitor nyújtja a legkényelmesebb méretet, amely egy 24,5 hüvelykes kijelzőnek felel meg.
Beépített hangszórók
A két beépített hangszórónak köszönhetően bármikor hallgathat hanganyagokat, játszhat vagy videókat szerkeszthet anélkül, hogy külső hangszórót kellene használnia vagy fejhallgatót viselnie.
Valósághű színek
Az MSI Gaming monitor a hagyományos monitorokhoz képest szélesebb színtartomány-lefedettséget kínál. A játékok színei és részletei élethűbbek és kifinomultabbak, az immerziót a lehető legmagasabb szintre emelve.
Éjszakai látásmód
Akár a teljes képernyő sötét, akár csak bizonyos területek rendelkeznek mély árnyékokkal, a világ első intelligens feketehangolója megvilágítja a jelenetet, kiemelve a finom részleteket a sötét területeken.
Peremtől peremig
Az ultrakeskeny kávának köszönhetően élvezze a lehető legjobb immerziót a legújabb játékokban egy 180 fokos, többmonitoros konfigurációval. Tapasztaljon meg jobb képernyőfolytonosságot játék, munka vagy általános számítógép-használat közben.
Kékfény-csökkentés
Az MSI monitorok úgy vannak optimalizálva, hogy kevesebb kék fényt bocsássanak ki, így hosszabb ideig játszhat anélkül, hogy szemei elfáradnának.
Tökéletes illeszkedére tervezve
Az MSI Gaming monitor a maximális kényelem érdekében készült. A döntés (-5°~20°), a magasságállítás (0~130 mm) és az elforgatás (-30°~30°) lehetőségével könnyedén beállíthatja a monitort az optimális ergonómia és vizuális élmény érdekében.
| Általános jellemzők |
| Termékcsalád | Gaming |
| Súly | 5.3 kg |
| Hosszúság | 227.9 mm |
| Szélesség | 557.1 mm |
| Magasság | 511.9 mm |
| Szín | Fekete |
| Kijelző |
| Átmérő | 24.5 inch |
| Kijelző technológiája | Fast IPS |
| Felbontás típus | Full HD |
| Optimális felbontás | 1920 x 1080 |
| Háttérvilágítás típus | LED |
| Képarány | 16:09 |
| Képernyő formátum | Wide |
| Kijelző felületének típusa | Anti-Glare |
| Fényerő | 300 nt |
| Válaszidő | 1 ms |
| Látószög Vízszintes/Függőleges | 178/178 ° |
| Jellemző kontraszt | 1000:1 |
| Dinamikus kontraszt | 100000000:1 |
| Pixelosztás | 0.2832 mm |
| Maximális frissítési frekvencia | 180 Hz |
| Színek száma | 16.7 M |
| Csatlakozás |
| Video portok | 1 x DisplayPort 1.2 2 x HDMI 2.0b |
| Audio portok | 1 x audio out |
| Felszerelések |
| Speciális funkciók | Kensington Lock AMD FreeSync™ 2 x 2W Adaptive Sync |
| Falra szerelés | 100 x 100 mm VESA |
| Csomag tartalma | 1 x Tápkábel 1 x gaming monitor |
| Ergonómia |
| Forgás | -30/30 ° |
| Dönthető | -5 - 20° |
| Elforgatható | -90° ~ 90° |
| Szabályozható magasság | 130 mm |