LG UltraGear 27" 27GS60F IPS monitor, 1920x1080, 180Hz, HDMI, DP, G-Sync, FreeSync
Kezdje sebességgel. Legyen elöl.
Bemutatjuk a gamer monitort, amely a 180 Hz-es frissítési rátájával már a rajtvonaltól előnybe hozza Önt.
Javított sebesség. Új szabvány.
Az UltraGear sebességi szabványát 144 Hz-ről 180 Hz-re emeltük. A 180 Hz-es frissítési rátával ultra-tiszta és folyékony képeket élvezhet, amely másodpercenként 180-szor tölti be a képeket.
Tiszta kép bármilyen szögből.
Élvezze az élénk képeket az 1 ms-os gyors válaszidővel, amely csökkenti a fordított szellemképződést és a bemeneti késleltetést. Ezenkívül az IPS panel lehetővé teszi, hogy tiszta képet kapjon ezekről a lenyűgöző képekről akár 178°-os széles látószögből is.
Érezze a valós színeket
Ez a monitor széles színskálát, sRGB 99%-ot (Tip.) és HDR10-et támogat, nagy hűségű színeket reprodukálva, hogy a játékosok a játékfejlesztők által megálmodott drámai színeket láthassák, a csatatértől függetlenül.
Technológia a hibátlan játékhoz
Élvezze a tökéletes grafikát a hardver és szoftver specifikációi közötti különbségekből adódó csökkentett szakadozással, akadozással vagy remegéssel az NVIDIA® G-SYNC® Compatible és az AMD FreeSync™ szinkronizálás révén.
Gamerre szabva
Javítsa játékélményét egy gyakorlatilag keret nélküli, háromoldalas kialakítással a magával ragadó látvány érdekében, valamint egy dönthető állvánnyal a kényelmesebb játékhoz.
Díjazott gamer GUI
A játékosok az On-Screen Display és az OnScreen Control segítségével könnyedén testreszabhatják a beállításokat, a monitor alapvető opcióinak módosításától egészen a „Felhasználó által definiált billentyű” rögzítéséig, amellyel a felhasználó beállíthatja a gyorsbillentyűt.
Dinamikus akció szinkronizálás
A Dynamic Action Sync segítségével csökkentve a bemeneti késleltetést, a játékosok valós időben elkaphatják a kritikus pillanatokat és gyorsan reagálhatnak.
Fekete stabilizátor
A fekete stabilizátor segít a játékosoknak észrevenni a legsötétebb sarkokban rejtőző mesterlövészeket, és gyorsan navigálni a vakuvillanások között.
Célkereszt
A célpont a középpontban van rögzítve a lövés pontosságának növelése érdekében.
FPS számláló
Az FPS számláló segítségével láthatja, mennyire jól töltődik be minden. Akár szerkeszt, játszik, akár filmet néz, minden képkocka számít, és az FPS számlálóval valós idejű adatokhoz juthat.
| Általános jellemzők |
| Termékcsalád | Gaming |
| Technológia | HDR G-sync Freesync |
| Súly | 5.8 kg |
| Hosszúság | 614.2 mm |
| Szélesség | 224.8 mm |
| Magasság | 454.2 mm |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 22 kWh |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Szín | Fekete |
| Kijelző |
| Átmérő | 27 inch |
| Kijelző technológiája | IPS |
| Felbontás típus | Full HD |
| Optimális felbontás | 1920 x 1080 |
| Háttérvilágítás típus | LED |
| Képarány | 16:09 |
| Képernyő formátum | Klasszikus |
| Fényerő | 300 cd/m² |
| Válaszidő | 1 ms |
| Látószög Vízszintes/Függőleges | 178/178 ° |
| Jellemző kontraszt | 1000:01:00 |
| Pixelosztás | 0.3108 mm |
| Maximális frissítési frekvencia | 180 Hz |
| Színek száma | 16.7 M |
| Csatlakozás |
| Video portok | 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Audio portok | Jack 3.5 mm |
| Felszerelések |
| Speciális funkciók | Reader Mode Flicker safe Black Stabilizer Crosshair Dynamic Action Sync HDR10 NVIDIA G-SYNC AMD FreeSync Auto Input Switch FPS szamlalo |
| Falra szerelés | 100 x 100 mm VESA |
| Csomag tartalma | 1 x DisplayPort kábel 1 x Tápkábel 1 x gaming monitor |