Valódi színek minden szögbőlAz IPS technológia magasabb szintre emeli a folyadékkristályos kijelzők teljesítményét. Rövidebbek a válaszidők, jobb a színvisszaadás, és a felhasználók a képernyőt gyakorlatilag bármilyen szögből nézhetik.
Kevesebb kék, jobb vizuális kényelem
Az Olvasó üzemmód a kék fény mennyiségének csökkentésével mérsékeli a szemfáradást, így optimális körülményeket biztosít az olvasáshoz. Mindössze a vezérlőgomb néhány kattintására van szükség, és máris kényelmesebben olvashatja a monitor képernyőjét.
Csökkenti a vizuális kimerültséget
A vibrálásmentes technológia közel nullára csökkenti a képernyő vibrálását, ami segít védeni a szemeit. A felhasználók kényelmesen dolgozhatnak egész nap.
Elképesztő sebesség a győzelemhez
Az 1 ms MBR (Motion Blur Reduction) elősegíti a folyamatos játékot, illetve csökkenti az elmosódást és a szellemképet. A játékosok azzal kerülhetnek igazán előnybe, ha akció közben látják a dinamikusan és gyorsan mozgó tárgyakat is.
Világosabb, simább kép
Az AMD FreeSync™ technológiával a játékosok zökkenőmentes, folyamatos mozgást élhetnek át a nagy felbontású, gyors tempójú játékok közben. Az AMD FreeSync™ lényegében kiküszöböli a kép akadozását és szakadozását.
Reagáljon gyorsabban az ellenfeleire
A monitor minimalizálja a beviteli késleltetést a Dynamic Action Sync használatával, így a játékosok minden egyes mozdulatot azonnal, már a megtörténtükkor láthatnak.
Támadj te először a sötétben
A játékosok elkerülhetik a legsötétebb helyeken megbúvó mesterlövészeket, és gyorsan elmenekülhetnek, amikor felvillan a torkolattűz.
Jobb célzás
A pontosabb lövés érdekében a célkereszt rögzítve van a középpontban.
| Műszaki adatok |
| Termékcsalád | Home & Office |
| Energia fogyasztás | 27 W |
| Súly | 6.9 kg |
| Hosszúság | 729.4 mm |
| Szélesség | 224.8 mm |
| Magasság | 513.3 mm |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 25 kWh |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | E energiaosztály |
| Szín | Fekete |
| Kijelző |
| Átmérő | 31.5 inch |
| Kijelző technológiája | IPS |
| Felbontás típus | Full HD |
| Optimális felbontás | 1920 x 1080 |
| Háttérvilágítás típus | LED |
| Képarány | 16:9 |
| Képernyő formátum | Klasszikus |
| Fényerő | 250 cd/m² |
| Válaszidő | 5 ms (GtG) |
| Látószög Vízszintes/Függőleges | 178 / 178 Fok |
| Jellemző kontraszt | 1200:1 |
| Maximális frissítési frekvencia | 75 Hz |
| Színek száma | 16.7 M |
| Video portok | 1 x HDMI 1 x D-sub 1 x DisplayPort |
| Audio portok | Jack 3.5 mm |
| Felszerelések |
| Speciális funkciók | Flicker safe Feketestabilizátor Célkereszt funkció Olvasó Mód AMD FreeSync™ |
| Falra szerelés | 100 x 100 mm |
| Technológiák | OnScreen Control (OSC) Smart Energy saving Super Resolution+ sRGB |
| Csomag tartalma | 1 x HDMI 1 x Monitor |