4 oldalon keret nélküliA 4 oldalon keret nélküli teljesen új vizuális élményt biztosít a kijelző 4 oldalán, a teljes láthatóság érdekében.
Szélesebb, 27” IPS panel, gyönyörűen tiszta képA megtekintés élménye tovább fokozódott, hiszen a 4 oldalon keret nélküli monitor mérete 27 hüvelykre nőtt. A kép valósághű élményt biztosít, mivel Full HD IPS technológiával egészítettük ki a monitort, amely így bármely szögből nézve tiszta, torzításmentes képet biztosít.
Továbbfejlesztett karcsú, fémes ArcLine formatervA fémes, karcsú ArcLine talp kiemeli az LG prémium monitor karcsú kialakítását. A fémes, karcsú ArcLine talp a meglévőnél vékonyabb és íveltebb lett.
Élvezze a kimagasló színvisszaadást!A több mint 99% százalékos lefedettségű sRGB-színtérnek és az IPS-kijelzőnek köszönhető valósághű színek magával ragadó munkafelületet biztosítanak.
Védi szemeit, és kényelmes használatot biztosítA Flicker Safe (Vibrálásmentes) és Reader (Olvasó) mód szemeit a káros kék fénytől védve és a kép vibrálásának szinte nullára csökkentésével járul hozzá a maximális felhasználói kényelemhez.
Tiszta és akadásmentes játékélményAz AMD FreeSync™ technológia csökkenti a videó kártya és a monitor képváltási sebességei közötti különbség miatt keletkező képszakadozást és akadozást. Az AMD FreeSync™ technológiájával a játékosok az egész játék során élvezhetik az akadásmentes, folyamatos mozgást anélkül, hogy ehhez videó kártyájukat bővíteniük kellene.
Merüljön bele a játékba!A Black Stabilizer (Feketestabilizátor) funkció jobb láthatóságot biztosít még sötét képeken is. Továbbá, a MAXXAUDIO® technológiával élvezheti a tiszta magas és mély hangokat
Előre beállított, testreszabott opciókAz OnScreen Control (Képernyőről vezérelhető beállítások) funkció és a My Display előbeállítások segítségével néhány egérkattintással, egyszerűen testreszabhatja a monitor beállításait.
Testreszabható munkaterület multitaskinghozA Screen Split (Képernyőfelosztás) funkció
a képernyő ablakainak átméretezésével több részre osztja a képernyőt. A PIP (kép a képben) móddal munka közben egy, a képernyőn lebegő ablakban nézhet meg videókat.
Javított színmegjelenítés színtévesztők számáraSzínkiértékelő algoritmusok segítenek a színtévesztő felhasználóknak, akik számára nehézséget jelent a bizonyos színtartományokon belüli színek megkülönböztetése, hogy a fontos tartalmak továbbra is láthatóak legyenek számukra.
| TERMÉKKATEGÓRIA |
| Termékkategória | IPS monitor |
| ÁLTALÁNOS |
| Képernyőméret | 27" FHD |
| Paneltípus | IPS Neo III |
| Színtérlefedettség | sRGB over 99% |
| Színmélység | 16.7 M |
| Képpontköz (mm) | 0.3114 mm x 0.3114 mm |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Képarány. | 1000:1 |
| Kontrasztarány | Mega |
| Válaszidő típ. (be/ki) | 5ms GTG |
| (GTG) | 5ms GTG |
| Láthatósági szög (CR≥10) | 178/178 |
| CSATLAKOZÓK |
| D-Sub | Igen |
| HDMI | Igen (2ea) |
| Fejhallgató-kimenet | Igen |
| HANGSZÓRÓ |
| Audiokimenet | 5Wx2 |
| TÁPELLÁTÁS |
| Áramforrás típusa (adapter vagy LIPS) | Adapter |
| Bemenet | 100 ~240 , 50/60Hz |
| Teljesítmény felvétel készenlétben | 0.3W alatt |
| Képernyő kikapcsolt állapotában | 0.3W alatt |
| Energiaosztály (A - G) | F |
| FREKVENCIA |
| D-Sub Vízszintes Frekvencia | 30~83kHz |
| D-Sub Függőleges Frekvencia | 56~75Hz |
| HDMI Vízszintes Frekvencia | 30~83kHz |
| HDMI Függőleges Frekvencia | 56~75Hz |
| SPECIÁLIS TULAJDONSÁGOK |
| Kép mód | Custom, Reader1, Reader2, Photo, Cinema, Color Weakness |
| PIP | - (PIP mode in Screen Split) |
| DDC/CI | Igen |
| HDCP | Igen |
| Billentyűzár | Igen |
| Válaszidő vezérlése | Igen |
| Freesync | Igen |
| Game Mode (Játékmód) | Igen |
| Feketestabilizátor | Igen |
| Villódzásmentes kép | Igen |
| Intelligens energiamegtakarítás | Igen |
| Automatikus készenléti mód | Igen |
| Olvasó üzemmód | Igen |
| Hattengelyes vezérlés | Igen |
| SUPER+ felbontás | Igen |
| Gyári színkalibráció | Igen |
| Osztott képernyő 2.0 (OSC-ben) | Igen |
| My Display előbeállítás (OSC-ben) | Igen |
| Képernyőről vezérelhető beállítások (OSC) | Igen |
| TALP |
| Dönthetőség | Igen (-2º (előre) ~ 15º(hátra)) |
| MÉRET/SÚLY |
| Méret : Talppal | 613.1 x 209.7 x 456.2 |
| Méret : Talp nélkül | 613.1 x 60.5 x 352.8 |
| Méret : Doboz | 69.1 x 43.1 x 16.0 |
| Súly : Talppal | 4,8 |
| Súly : Talp nélkül | 4,3 |
| Súly : Doboz | 6,4 |
| FALRA RÖGZÍTHETŐSÉG |
| Falra konzol méret (VESA - mm) | 100 x 100 |
| CSOMAGOLÓANYAG |
| Csomagolóanyag | EPS |
| Egymásra rakhatóság típusa | Face Down |
| Doboz nyomtatási típusa | Offset |
| Kezelés | Hand Hole |
| TANUSÍTVÁNYOK |
| UL (cUL) | Igen |
| TUV-típus | Igen |
| FCC-B, CE | Igen |
| ERP | Igen |
| EPEAT Gold | Igen |
| Windows tanúsítvány | Igen |
| TARTOZÉKOK |
| Tápkábel | Igen |
| HDMI | Igen |
| Kábeltartó | Igen |