A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:



| Gyújtótávolság | 60 mm |
| Maximális rekesz | f/2,8 |
| Minimális rekesz | f/32 |
| Az objektív felépítése | 8 objektívelem 7 csoportban |
| Látószög | 39° 40′ [26° 30′ Nikon digitális fényképezőgépek esetén (Nikon DX-formátum)] |
| Minimális fókusztávolság | 0,219 m |
| Maximális leképezési arány | 1x |
| Íriszlamellák száma | 7 (kerekített) |
| Szűrőtoldalék méret | 62 mm |
| Átmérő x hosszúság (a bajonettzártól számított kiterjedés) | Kb. 70 x 74,5 mm |
| Tömeg | Kb. 440 g |
| Mellékelt tartozékok | 62 mm-es rácsúsztatható objektív első sapka, LF-1 objektív hátsó sapka |


