A remek Wahl borotva minőségével és tartósságával szerez neked örömetAz ápolt megjelenés magától értetődő dolog mai életünkben. Az elsőrangú Wahl borotvával elegáns hatást fog kelteni a külsőd. A kiegészítő LED jelzőlámpa áttekintést nyújt a töltés szintjéről.
Kényelmes vezeték nélküli használat
A vezetékek hiánya korlátozás nélküli kényelmes használatot biztosít. Az akkumulátor 45 perc használatra áll készen. Az akkumulátor nagyjából 14 óra alatt tölthető fel. Az elemeket nem kell külön megvásárolni. Segítsd magad tökéletesebb megjelenéshez ezzel a borotvával a minőségi Wahl márkától.
Egy borotva vásárlását fontolgatod, amely pontos borotválást biztosít?
Részesítsd előnyben a minőséget, és add meg bőrödnek a lehető legjobb ápolást, amelyet a remek Wahl férfi manuális borotva nyújt. Nemcsak pontos borotválást biztosít, de az érzékeny bőrödet sem irritálja.
Wahl 7057-016 Gold Edition
Fontos neked, hogy gondosan ápolt legyen a kinézeted? Adj egy esélyt ennek a nagyszerű férfi elektromos borotvának a megbízható Wahl gyártótól. Pofonegyszerű és gyors a használata. Köszönhetően az elektromos hálózatból származó áramnak és az akkumulátornak, folyamatos üzemeltetést és szabad mozgást kínál számodra borotválkozás közben. Működése során a rezgőkéses mechanizmust használja, ami lenyűgöz a rendkívül sima borotválkozással. Ennek a nagyszerű Wahl elektromos borotvának a színe fekete és arany.
Wahl 7057-016 Gold Edition borotva fontosabb paraméterei:
- A nagyszerű Wahl férfi borotva segít elérni a puha és finom bőrt
- Az üzemeléshez az elektromos hálózatot használja
- Az üzemeltetéséhez az elektromos hálózatot vagy akkumulátort lehet használni
- Az akkumulátor 45 perc rendszeres borotválásra képes
- Az akkumulátor 14 óra alatt éri el a teljes feltöltődést
- Az elemeket a csomagban találod
- Az elsőrangú Rezgőkéses borotváló mechanizmus jellegzetessége a minőségi és sima borotválás
- A borotva töltési szintjét a LED jelzőlámpán ellenőrizheted le
- A tartozékok között tiszító ecset, cserefej, akkumulátor és tápkábel is található
- A nagyszerű Wahl borotvát fekete és arany szín határozza meg
A csomag tartalma:
- tiszító ecset, cserefej, akkumulátor és tápkábel
| Típus |
| Kivitel | Borotváló |
| Használat | Általános |
| Alkalmazási terület |
| Alkalmazási terület | Fej |
| Specifikus testrész | Bajusz |
| Típus |
| Típus | Férfi |
| Borotvarendszer |
| Borotva mechanizmus | Rezgőkéses |
| Vágási hosszúság |
| Min. vágási hosszúság | 0,4 mm |
| Funkciók és tulajdonságok |
| Működtetés | Nyomógombokkal |
| Tulajdonságok | Tápellátásjelző |
| Szín |
| Szín | Arany, Fekete |
| Tápellátás |
| Tápellátás | Akkumulátor, Hálózati |
| Működési idő | 45 perc |
| Töltési idő | 14 óra |
| Csomagolás |
| Csomag része | Akkumulátor, Cserefej, Tápkábel, Tiszító ecset |
| Méret & súly |
| Magasság | 12,7 cm |
| Szélesség | 9,8 cm |
| Mélység | 4,7 cm |
| Tömeg | 292 g |
| Terület |
| Terület | Arc |