Electrolux EW8TN3362E felültöltős mosógép, 6 kg, 1300 RPM, A energiaosztály, állandó mágneses inverteres motor, UltraCare (Okomix), SteamCare, Sensicare, Ultrawash, fehérA 800-as felültöltős mosógép UltraCare rendszerrel teljesen aktiválja a mosószert és a kondicionálót, mielőtt azok elérnék a ruhaneműt. Ez azt jelenti, hogy a ruhaneműt gyorsan és alaposan kimossák, miközben megőrzik a ruhák minőségét. A ruhák könnyen moshatók, így minden újszerűnek tűnik.
UltraCare rendszer – a megoldás a tartós ruhákhozAz egyedülálló Electrolux UltraCare rendszer előoldja a mosószert és a kondicionálót, mielőtt azok elérnék a dobot. Így minden szálat megtisztítanak és kezelnek a mély és hatékony mosás érdekében. A ruhák hosszabb ideig megőrzik megjelenésüket és kellemes tapintásúak.
Takarítson meg energiát az Eco TimeManager segítségévelÉlvezze az energiatakarékos mosást az Eco TimeManager opcióval. Takarítson meg erőforrásokat azáltal, hogy a mosási időt igényeinek megfelelően állítja be a minőség rovására. A ruhákat gondosan és hatékonyan mossák.
Frissített ruhák 96%-kal kevesebb vízzelA ruhákat az Electrolux SteamCare FreshScent rendszerrel frissítik fel. Ha felfrissíti kedvenc ruháit gőzzel, több mint 40 liter vizet takaríthat meg ciklusonként, miközben csökkenti a gyűrődéseket és a vasaló használatának szükségességét. A frissesség érdekében pedig parfümöt is adhat hozzá.
Gőzzel frissíti a ruhákat, és ciklusonként több mint 40 liter vizet takarít meg; 1 kg kényes ruhán tesztelték a FreshScent programmal a Delicates programmal összehasonlítva.
SensiCare rendszer – személyre szabott ellátás rövidebb idő alattA SensiCare rendszer minden töltetet lemér, és automatikusan úgy állítja be a ciklust, hogy a ruhákat optimalizált idő alatt mossák ki. Megakadályozza a túl intenzív mosást, és biztosítja a cikkek megjelenésének és kellemes érzetének hosszabb ideig tartó megőrzését.
UltraWash&Dry. Mindennapi cikkek, egy ciklusbanAz UltraWash&Dry beállítja az időtartamot és az energiafogyasztást a töltet súlyától függően, amikor Ön mos és szárít, vagy csak szárít. A mosási ciklus 59 percig tart, és 30°C-on mossa ki a ruhákat. Gyengéd ápolás szintetikus és pamut ruhadarabokhoz 5 kg-ig.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Felültöltős |
| Család mérete | 3 tag |
| Töltet kapacítás | 6 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1300 fordulat/perc |
| Mosás zajszint | 79 dB |
| Tartály anyaga | Carboran |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 60 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 89 cm |
| Kábel hossza | 1.6 m |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 42 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Eco beállítások Eco TimeManager Késleltetett indítás Soft Plus Habmentes öblítőrendszer Steam Plus |
| Biztonsági funkciók | Program megszakítása Biztonsági zár Flood protection |
| Technológia | SensiCare Steam Refresh UltraCare Állandó mágneses inverteres motor |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Gyapjú Pamut Műszálas Frissítő gőz Vékony Baba Öblítés Kültéri ruházat Farmer UltraWash Kasmír gőzölés Eco 40-60 Centrifugálás és leeresztés Gyors 14 perc |
| Gyorsmosás hossza | 14 min |
| ECO program időtartama | 3 h 17 min |