Electrolux Ecoline EW7T3372E Felültöltős mosógép, 7 kg, 1300 fordulat/perc, A energiaosztály, Inverter motor, SteamCare, LED kijelző, SoftOpening, Fehér
A SteamCare rendszert használó 700-as felültöltős mosógépünk harmadára csökkenti a ruhanemű ráncait. Bevezeti a gőzt a program végén, segítve a simább hatás elérését. Mindez a hétköznapi meszezés hője és erőfeszítése nélkül.
SteamCare – megőrzi az eleganciát
A PerfectCare 700 függőleges töltésű mosógép a SteamCare rendszerrel akár harmadára csökkenti a ráncokat. A gőz a mosási program végén kerül beadagolásra, így a ruhák kisimulnak, a vasaló hőjének használata nélkül.
Kevesebb ránc a SteamCare segítségével
A SteamCare rendszernek köszönhetően ruhái kevesebb ráncot mutatnak mosás után. A mosási ciklus végén gőz hozzáadásával a szálak ellazulnak, és a gyűrődések akár harmadára csökkennek. Anélkül, hogy a ruhákat kitennénk a vasaló hőjének, hosszabb ideig jobban néznek ki, minimális erőfeszítéssel.
Személyre szabott ellátás rövidebb idő alatt
A SensiCare rendszer alkalmazkodik az egyes töltetekhez, hogy megakadályozza a túlzott ruhamosást. Így a gardrób minden eleme hosszabb ideig megőrzi megjelenését, és kellemes tapintású lesz.
Alacsony energiafogyasztás az Eco TimeManager segítségével
Takarítson meg áramot az Eco TimeManager opcióval. Csökkentse az erőforrás-felhasználást az egyes mosási ciklusok testreszabásával, a töltettől függően, anélkül, hogy a mosás minőségét veszélyeztetné. Ruháit megfelelően és hatékonyan gondozzák.
Kivételes frissesség a SoftPlus-szal
A ruhák tapintása kellemesebb, illata frissebb a SoftPlus program segítségével. Az utolsó öblítés előtt egyenletesen oszlatja el a kondicionálót a kivételes ápolás érdekében.
SoftOpening, a könnyű hozzáférés érdekében
Könnyen be- és kiveheti a ruhaneműt a puha nyitási rendszernek köszönhetően. A gomb burkolata és a belső dob puha ajtaja egyszerűvé és biztonságossá teszi a hozzáférést. És mivel a nyílás felül van, jól látható, hogy mit mosnak.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Felültöltős |
| Család mérete | 3 tag 4 tag |
| Töltet kapacítás | 7 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1300 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 79 dB |
| Ajtónyitás iránya | Felső rész |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 60 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 89 cm |
| Kábel hossza | 1.61 m |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 45 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Soft Opening nyitás Késleltetett indítás SoftPlus Eco TimeManager Gőzmosás |
| Biztonsági funkciók | Flood protection |
| Technológia | Motor Inverter SteamCare |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Finom ruhák Pamut Öblítés Centrifuga/Szivattyúzás Szintetikus Farmer Gőz Kültéri ruházat Antiallergén Babaruha Gyors 14` Gyapjú / Selyem Eco 40-60 Gőz kasmírhoz |
| Gyorsmosás hossza | 14 min |
| ECO program időtartama | 3 h 25 min |