Samsung RT47CG6726B1EO Kétajtós hűtőszekrény
Kétszer annyi frissesség, nagyobb kapacitással
Kétszer hosszabb ideig tartja az ételek frissességétOptimal Fresh +Élvezd a legnagyobb tárolási rugalmasságot! Az Optimal Fresh + doboz egy nagy fiókként is használható, de ketté is lehet választani, két különböző hőmérséklettel. A bal oldal hűvösebb, ezért a hús és a halak kétszer tovább maradnak frissek*. A jobb oldal tökéletes gyümölcsökhöz és zöldségekhez.
Belül nagyobb - kívülről ugyanakkoraSpaceMax™ TechnológiaTárolj több ételt a hatalmas 385 literes* hűtőben, ami a sztenderd 600mm-es mélységnek megfelel, így tökéletesen fog illeszkedni a bútoraid közé. A SpaceMax™ technológia magas hatékonyságú szigetelésének köszönhetően a falai sokkal vékonyabbak. Így nagyobb térfogat mellett sem lóg ki a munkalap síkjából.
Takarékoskodj az energiávalSmartThings energiahatékony üzemmód mesterséges intelligenciával*Csökkentsd energiafelhasználásod akár 15%-kal* az energiahatékony üzemmóddal**. Ha az Egyéni módot választod, amennyiben a becsült villanyszámlád meghaladja az előre beállított célt, a hűtő automatikusan bekapcsolja az energiahatékony üzemmódot***. Optimalizálja a kompresszor fordulatszámát és a párologtató leolvasztási ciklusát a használati szokásaid és a környezeti hatások alapján.
Okos hűtő, könnyű karbantartásSmartThings Otthoni gondoskodásGondoskodj a hűtődről könnyebben! A SmartThings Otthoni gondoskodás* valós idejű felügyeletet és riasztásokat biztosít. Online ellenőrizheted hűtőd, beleértve a vízszűrő állapotát is. Ezenkívül automatikusan értesít téged, ha az alkatrészek cserére szorulnak, vagy az eszköz problémákat észlel, és megoldást javasol.
Harmonikus illeszkedés és stílusos külső
Letisztult kialakítás, elegáns designVarázsolj otthonodnak stílusos megjelenést! A hűtőszekrény letisztult és modern kialakítása szabványos 600 mm-es mélységű, így teljes mértékben illeszkedik a szekrényeidhez. Teljesen sík felületű ajtókkal és hátlappal rendelkezik.
Gyorshűtés vagy fagyasztás, az igényeidnek megfelelőenErőteljes hűtés/ Erőteljes fagyasztásÉlvezd a gyorshűtés teljesítményét! Egy gombnyomásra az Erőteljes hűtés funkció intenzív hideg levegőt fúj a hűtőszekrénybe, hogy gyorsan lehűtse a bevásárlást vagy a kedvenc italaidat. Az Erőteljes fagyasztás funkció pedig a mélyhűtőbe fúj gyorsan, hideg levegőt. Kiválóan alkalmas az ételek fagyasztására vagy az olvadás megakadályozására, és jégkészítésre is.
Egyenletes hűtés saroktól sarokigKörkörös hűtésFontos, hogy az ételek megfelelően hűtve legyenek - bárhova is teszed őket. A Körkörös hűtés minden rekeszt egyenletesen hűt, saroktól sarokig. Folyamatosan figyeli a belső hőmérsékletet és a stratégiai pontokon elhelyezett nyílásokon keresztül keringeti a levegőt. Tehát minden termék, minden polcon hatékonyan hűtve van, és tovább maradnak frissek.
| Általános tulajdonságok |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Nettó űrtartalom | 462 l |
| Ajtó nyítása | Jobb |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Szín | Sötét ezüstszín |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 354 l |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Hozzátartozó kiegészítők | Tojástartó |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Vízadagoló | Igen |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 108 l |
| Rekeszek száma | 2 |
| Főbb jellemzők |
| Technológia | Wi-Fi All Around Cooling Space Max |
| Tulajdonság | Belső világítás Szagszűrő betét Power Cool Ice Maker Optimális Fresh Zone |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Zajszint | 39 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Évi energiafogyasztás | 257 kWh |
| Méretek |
| Magasság | 182.5 cm |
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 71.7 cm |
| Súly | 63.5 kg |