Beko RDSE465K40WN, Kétajtós hűtő, 437 l, E energiaosztály, hűtőventillátor, biztonsági üveg, M 185 cm, fehér
A Beko RDSE465K40WN kétajtós hűtőszekrénye tökéletes választás friss élelmiszerek és frissítő italok tárolására. A nettó 185x70x65,5 cm-es (MaxSzxM) méretével könnyedén beépíthető bármely konyhába. A kétajtós hűtőszekrény nettó űrtartalma 437 liter, így bőséges teret kínál az ételek rendszerezésére. Az olyan funkciókkal, mint a hűtőventilátor és a vakációs üzemmód, ez a Beko kétajtós hűtőszekrény extra kényelmet biztosít a használat során, egyenletesen elosztja a hőmérsékletet minimális energiafogyasztás mellett.
Ajtónyitó hangjelző
A hangjelzés akkor aktiválódik, ha a hűtőszekrény ajtaja több mint egy percig nyitva marad.
Állítható termosztát
A hűtőrendszer kifogástalanul működik minimális energiafelhasználással, a hőmérséklet pedig egy kéznél lévő, jól elhelyezett termosztát segítségével állítható, hogy véletlenül se működjön.
Megfordítható ajtók
A hűtőajtók nyitási iránya a helykorlátoktól függően változtatható. Az ajtók az innovatív kialakításnak és a kiegészítő oldalsó zsanéroknak köszönhetően bal vagy jobb oldalra szerelhetők.
Gyorsfagyasztó rekesz
A legmagasabb polc szintjén elhelyezett kiegészítő ventilátor biztosítja a hideg levegő keringését és gyorsan hat az élelmiszerre.
Hűtőventillátor
A hűtőrekeszbe szerelt ventilátornak köszönhetően a hideg levegő egyenletesen oszlik el a készülék belsejében, és egyben jobb hűtési teljesítményt biztosít.
Jégkockatartó
A parti szervezése során az egyik fő gond az italokhoz való jég. Egyszerű és gyors, a jégkockatálca ideális megoldás.
Nem gyúlékony anyagok
Az anyagok, amelyekből a Beko fagyasztók készülnek, fokozott használati biztonságot és védelmet nyújtanak a környezeti tényezőkkel szemben.
TUV minősítés
A Beko hűtőszekrények TUV tanúsítvánnyal rendelkeznek, ami megerősíti, hogy megfelelnek a kategóriára jellemző összes építési és biztonsági szabványnak.
Nyaralás mód
Ezzel a funkcióval energiát takaríthat meg, és a hűtőszekrényt működésben tartja, még akkor is, ha nyaralni indul. Az élelmiszerek frissek maradnak, minimális energiafelhasználással.
Figyelmeztető fény
A figyelmeztető lámpa akkor aktiválódik, ha a hűtőszekrény belsejében nem megfelelő a hőmérséklet, ha a gyorsfagyasztás funkció aktív, vagy ha előre nem látható helyzet áll elő. Így mindig tudni fogja, hogy hűtőszekrénye optimális paraméterekkel működik-e.
| Általános tulajdonságok |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Nettó űrtartalom | 437 l |
| Ajtó nyítása | Megfordítható ajtó |
| Hűtőrendszer | Statikus |
| Szín | Fehér |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 322 l |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Hozzátartozó kiegészítők | Jégkocka tálca Tojástartó |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 115 l |
| Rekeszek száma | 2 |
| Főbb jellemzők |
| Technológia | Hűtőventillátor |
| Tulajdonság | Figyelmeztető fény Nyitott ajtó hangjelző Vakáció mód LED világítás |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Évi energiafogyasztás | 254 kWh |
| Napi energiafogyasztás | 0.696 kWh |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 20 h |
| Méretek |
| Magasság | 185 cm |
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 65.5 cm |
| Súly | 69 kg |