Aktív zajszűrés Merülj el a zenében, zárd ki magad körül a zajt.
JBL Pure Bass A JBL több mint 70 éve finomítja a pontos, lenyűgöző hangzást, amelyet a világ nagy koncerttermei alapján fejleszt.
Hívások kezelése és hangvezérlés Könnyedén vezérelheted a hangoddal; kezelhetsz a hívásokat és a fejhallgató gombjaival bekapcsolhatod a hangsegédeket.
Többpontos csatlakozás Akadálytalanul válthatsz egyik Bluetooth készülékről a másikra. A táblagépen való videonézésről mobiltelefonos hívásra válthatsz, így egyetlen hívásról sem maradsz le
Vezeték nélküli Bluetooth streaming Vezeték nélküli módon továbbíthatsz kiváló minőségű zenét Bluetooth-eszközökről.
Könnyű, összecsukható kivitel Könnyű és kompakt, összecsukható kivitelével a fejhallgató mindig készen áll az utazásra, bárhová is mész.
| Technikai jellemzők |
| Termék típusa: | Bluetooth fülhallgató |
| Kivitel: | Fülre illeszkedő (On-Ear) |
| Jelátvitel: | Vezeték nélküli |
| Névleges impedancia: | 32 Ohm |
| Érzékenység: | 100 dB |
| Frekvenciaátvitel: | 20 Hz - 20 kHz |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| Kialakítás |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth verzió: | 4.2 |
| Áramellátás |
| Feltölthető: | Igen |
| Elem/ akkumulátor típusa: | Polimer lítium-ion |
| Max. működési idő: | Akár 15 óra |
| Töltési idő: | 2 óra |
| Általános jellemzők |
| Támogatott operációs rendszerek: | iOS, Android |
| Tömeg: | 0.21 kg |
| Csomag mérete (szé/ma/mé) (cm): | 20.5 cm / 22.3 cm / 6.2 cm |
| Csomag szélessége: | 20.5 cm |
| Csomag magassága: | 22.3 cm |
| Csomag mélysége: | 6.2 cm |
| Csomag kerülete: | 75.7 cm |