Kéz nélküli telefonhívások Tedd kezeid szabaddá a hívások fogadása közben! Ha az akkumulátor lemerülőben van, csak csatlakoztasd a kábelt és folytasd a csevegést.
Többpontos kapcsolat Gond nélkül válthatsz a hordozható eszközödön való zenehallgatásról a bejövő hívás fogadására - így egyetlen hívásról sem maradsz le.
Kényelmes anyagból készült fejpánt A Live 650BTNC fejhallgató fejhez illeszkedő szövetből készült pánttal és puha fülpárnákkal rendelkezik.
My JBL Headphones alkalmazás Szabd személyre a zenehallgatás élményét az ingyenesen elérhető My JBL Headphones alkalmazás segítségével.
30 órányi akkumulátor üzemidő aktív zajszűréssel és gyorstöltéssel Hallgasd kedvenc zenéidet egész napon át és töltsd gyorsan újra, ha ez nem lenne elég. Ha kikapcsolod az aktív zajszűrést akár 30 órányi üzemidőt érhetsz el, bekapcsolt állapotban pedig akár 20 órányit. Egy 15 perces gyorstöltéssel akár 2 órányi akkumulátor-üzemidőt érhetsz el.
Biztonságban tudhatod, amikor nem használod A tartozék zsák megfelelő védelmet biztosít utazások közben.
| Főbb jellemzők |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Aktív zajszűrés | Igen |
| Technikai jellemzők |
| Frekvencia tartomány | 16 - 20000 Hz |
| Névleges impedancia | 32 Ohm |
| Csatlakozás |
| Csatlakozók | Jack, USB |
| Bluetooth szabvány | 4,2 |
| Áramellátás |
| Működési idő | 30 óra |
| Töltési idő | 2 perc |
| Fizikai jellemzők |
| Szín | Kék |
| Súly | 249 g |
| Kábel hossz | 1,2 m |