A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| Tömeg | |
| Tömeg | 200 g |
| Csatlakozás | |
| Kapcsolat típusa | Rádiófrekvenciás |
| Vezeték nélküli kapcsolat | igen |
| Szín | |
| Szín | Fekete |
| Fej-/fülhallgató típusa | |
| Mikrofon | Nem |
| Kialakítás | Hallójárati (in-ear) |
| Konstrukció | Zárt |
| Hangzási jellemzők | |
| Min. frekvencia | 15 Hz |
| Érzékenység | 125 dB/mW |
| Max. frekvencia | 16 000 Hz |
| Tulajdonságok és funkciók | |
| További tulajdonságok | Cserélhető füldugók |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor max. üzemideje | 18 óra |
| Akkumulátor töltése | Tölthető tok |


