A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| Csatlakozó(k) | |
| Kapcsolódási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| USB Type-C | Igen |
| Wireless | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth | 5.0 |
| Fizikai jellemzők | |
| Alap szín | Bézs |
| Súly | 317 gramm |
| Alapadatok | |
| Bluetooth profilok | A2DP,AVRCP,HSP,HFP |
| Hangerő szabályzó | Igen |
| Kompatibilitás | Bluetooth eszköz |
| Egyéb | Zajcsökkentési tech. |
| Technikai paraméterek | |
| Mikrofon elhelyezés | Beépített |
| Kábel hosszúság | 120,00 cm |
| Frekvencia tartomány | 20 - 20000 Hz |
| Érzékenység | 100 dB |
| Hatótávolság (max.) | 10,00 m |
| Hangszóró átmérő | 40 mm |
| Üzemidő | 20 óra |


