Páratlan JBL hangzásAz 50 mm-es sugárzók és a páratlan hangzás, amely a világ leghíresebb helyszínein hallhatók.
Vedd igénybe a hangvezérlő segítségétJátszd le a kedvenc zeneszámaidat, írj a barátaidnak vagy nézd meg, milyen lesz az idő, és még sok más lehetőség, egy egyszerű érintéssel a fejhallgatón, amivel aktiválhatod a Google hangvezérlőt vagy az Amazon Alexát. Használd a vadonatúj JBL alkalmazást, és állítsd be a preferált hangvezérlőket.
Ambient Aware és TalkThru technológiaA zene nem állhat meg! Ne szakadj el a környezetedtől, mialatt a zenédet hallgatod. Az Ambient Aware gomb megérintésével a környezeti hanggal hallhatod, mi történik körülötted. TalkThru módban lehalkul a zene, így pedig anélkül tudsz a barátaiddal beszélgetni, hogy levennéd a fejhallgatódat.
Lecsatolható kábel távirányítóval és mikrofonnalHa lemerült az akkumulátor, csak csatlakoztasd az audiokábelt és folytasd a zenehallgatást vagy a beszélgetést
Kényelmes textil fejpántA fejed formáját követő textil fejpánttal és puha párnákkal a LIVE500BT szuper kényelmes.
My JBL Headphones alkalmazásSzabd személyre a zenehallgatás élményét a JBL LIVE500BT hangbeállításaival az ingyenes My JBL Headphones alkalmazással.
Többpontos csatlakozásAkadálytalanul válthatsz egyik Bluetooth® készülékről a másikra. A táblagépen való videonézésről mobiltelefonos hívásra válthatsz, így egyetlen hívásról sem maradsz le.
Kihangosított hívásokTarts kapcsolatot a világgal úgy, hogy a fejhallgatón található gombokkal irányítod a hívásokat. Ha lemerült az akkumulátor, csak csatlakoztasd az audiokábelt és folytasd a zenehallgatást és a beszélgetést.
30 órás üzemidő | 2 órás feltöltésÉlvezd a zenét egy teljes napig és élvezd a gyors feltöltést, ha ez sem lenne elég.
15 perces feltöltés 2 órányi zenéértEgy gyors 15 perces töltéssel további 2 órával meghosszabbíthatod az élményt.
| Technikai jellemzők |
| Termék típusa: | Bluetooth fejhallgató |
| Kivitel: | Fület teljesen befedő (Over-Ear) |
| Jelátvitel: | Vezeték nélküli, Vezetékes |
| Névleges impedancia: | 32 Ohm |
| Érzékenység: | 108 dB |
| Frekvenciaátvitel: | 18 Hz–20 kHz |
| Kialakítás |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Irányítás típusa: | on ear pads |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozók: | MicroUSB, 3.5mm Jack |
| Forgó fülkagyló: | Igen |
| Különleges jellemzők: | Ambient Aware és TalkThru Technológia, Multi-point kapcsolat, Personi-Fi App, 50 mm membrán |
| Áramellátás |
| Elem/ akkumulátor típusa: | Li-Po (3.7V DC, 700mAh) |
| Max. működési idő: | 30 óra |
| Töltési idő: | 2 óra |
| Általános jellemzők |
| Fül párna anyaga: | Műbőr |
| Tömeg: | 231.6 g |
| Szín: | Piros |
| Doboz tartalma: | LIVE500BT, Audiokábel, Töltőkábel |
| Csomag mérete (szé/ma/mé) (cm): | 20.8 cm / 22.6 cm / 7.2 cm |
| Csomag szélessége: | 20.8 cm |
| Csomag magassága: | 22.6 cm |
| Csomag mélysége: | 7.2 cm |
| Csomag kerülete: | 78.6 cm |