Jabra Evolve2 50, USB C/A UC Stereo
Minden zenekedvelő értékelni fogja ezt a nagyszerű JABRA fülhallgatót. A fülhallgatót a fülre illeszkedő (on-ear) elhelyezés jellemzi, miközben nem érinti a fejet maga körül. Nem fedi le az egész fület a fejig, így könnyű és nem okoz kellemetlen fájdalmat. A fülkagylók nyitott kialakításának köszönhetően a hang minden irányban terjed. Minőségi hangzást biztosít, amit a környezeted is hallhat. A beépített mikrofon lehetővé teszi, hogy kapcsolatot teremts barátaiddal és rögzítsd hangodat.
Az egyéb szükséges funkciók közé sorolhatjuk az ANC aktív zajszűrést. Gondoskodik a minőségi zenehallgatásról városban, közlekedési eszközökön és más zajos helyeken. A hangerőszabályzó az egyik nyilvánvaló funkció. A kényelem garantált játék, zenehallgatás vagy munka közben. A kábel hossza ebben az esetben 1,7 m.
Jabra Evolve2 50, USB C/A UC Stereo fejhallgató - alapvető jellemzők
- Ezen JABRA fejhallgató fülre illeszkedő (on-ear) kialakítású
- Konstrukció: nyitott
- Mikrofonnal ellátott fejhallgató a barátokkal való kapcsolattartáshoz
- Alapvető funkciók: hangerőszabályzás
- Támogatott kodekek: SBC
- A minőségi hangvisszaadást 28 mm méretű jelátalakítók garantálják
- Színkivitel: fekete
- Súlya 148,9 g
- A kábel hossza: 1,7 m
- Google Meet és zoom tanúsítvánnyal büszkélkedhet
- Ezen JABRA fülhallgató összecsukható mikrofonnal rendelkezik
- A mikrofon irányjellemzője: szűk
Hosszan tartó zenehallgatás az előnyös Jabra Evolve2 50, USB C/A UC Stereo fülhallgatóval
Ezen JABRA fejhallgató SBC kodekeket támogatja. Az SBC kodek ideális például nyilvános helyeken történő zenehallgatáshoz vagy telefonáláshoz. 20 - 20000 Hz frekvencia-tartományával a fejhallgató teljes zenei élményt nyújt. A hangvisszaadás minőségét 28mm hangszórók garantálják. Ezen JABRA fülhallgató színkivitele fekete. Mindössze 148,9 g súlyának köszönhetően egész nap használhatod.
| Tömeg |
| Tömeg | 148,9 g |
| Csatlakozás |
| Kapcsolat típusa | USB Type-A, USB-C |
| Kábel hossza | 1,7 m |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Kábelvezetés | Egyoldalú |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Mikrofon jellemzők |
| Funkciók | Mikrofon némítása, Zajkioltó |
| Max. frekvencia | 10 000 Hz |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Érzékenység | -38 dB |
| Irányjellemző | Szűk |
| Mikrofon konstrukció | Összecsukható |
| Fejhallgatók típusa |
| Fejhallgatók száma | 2 (stereo) |
| Háttérvilágítás |
| Háttérvilágítás | Háttérvilágítás nélkül |
| Fej-/fülhallgató típusa |
| Konstrukció | Nyitott |
| Mikrofon | igen |
| Kialakítás | Fülre illeszkedő (on-ear) |
| Hangzási jellemzők |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20 000 Hz |
| Hangszóró mérete | 28 mm |
| Tulajdonságok és funkciók |
| Funkciók | Hangerőszabályzás |
| Zajcsökkentés | Aktív (ANC) |
| Tanúsítvány | Google Meet, Zoom |