Jabra Evolve2 40 SE, USB C/A, UC Mono
A világ vezető Evolve sorozatának hihetetlen teljesítménye most még jobb lett – az Evolve2 40 egy vezetékes headset fejlett digitális chipsettel és három stratégiailag elhelyezett professzionális mikrofonnal, amelyek 35%-kal csökkentik a környező beszélgetések zaját a hívásaid során.
A hangkiszivárgás ellen védett, erőteljes 40 mm-es hangszóróknak és az eddigi legfejlettebb digitális chipsetnek köszönhetően semmi sem kerüli el a figyelmedet.
Az Evolve2 40 headset tökéletes formája több száz fej biometrikus mérésein alapul, memóriahabból készült puha párnákkal, amelyek természetesen illeszkednek a füled körvonalaihoz, és ellenálló, prémium anyagokból készült konstrukcióval rendelkezik.
Tedd fel az Evolve2 40-et, és azonnal érezni fogod, ahogy a környező zaj eltűnik. Az ovális fülpárnák és az új ferde dizájn 48%-kal több környezeti zajt nyom el. A továbbfejlesztett hívásjelző négyszer láthatóbb, így minden szögből észrevesznek, és még kevesebb lesz a zavaró tényező.
A frissíthető platform a Jabra Xpress-en keresztül elérhető jövőbeli firmware-frissítésekkel még nagyobb értéket ad a befektetésednek.
A Jabra Evolve2 40 SE UC Mono fejhallgató kulcsfontosságú jellemzői- Úgy tervezték, hogy jobban koncentrálhass a munkára
- Kivételes hangminőség
- Egész napos kényelem – puha memóriahab fülpárnákkal
- Csúcsminőségű passzív zajcsökkentés – 48%-kal több zajt nyom el a környezetedben
- 3 mikrofonos technológia – 35%-kal csökkenti a környező beszélgetések zaját
- 40 mm-es hangszóró – gazdag és hiteles hangvisszaadást biztosít a zenédhez és a hívásaidhoz
- Hívásjelző (BusyLight) – minden irányból látható és minden zavaró tényezőtől megvéd
- USB-A vagy USB-C – válaszd azt a változatot, amelyik neked megfelel
A csomag tartalma- Jabra Evolve2 40 SE, USB C/A, UC Mono fejhallgató
- Puha tok
- Figyelmeztetések (biztonsági szórólapok)
| Hangzási jellemzők |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20 000 Hz |
| Érzékenység | 30 dB/mW |
| Csatlakozás |
| Kábel hossza | 1,5 m |
| Kapcsolat típusa | USB Type-A, USB-C |
| Kábelvezetés | Egyoldalú |
| Levehető kábel | Nem |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Tömeg |
| Tömeg | 88,6 g |
| Mikrofon jellemzők |
| Min. frekvencia | 100 Hz |
| Max. frekvencia | 14 000 Hz |
| Irányjellemző | Szűk |
| Mikrofon konstrukció | Összecsukható |
| Funkciók | Mikrofon némítása, Visszhang visszaszorítása, Zajkioltó |
| Fej-/fülhallgató típusa |
| Konstrukció | Zárt |
| Kialakítás | Handsfree modul |
| Mikrofon | igen |
| Háttérvilágítás |
| Háttérvilágítás | Háttérvilágítás nélkül |
| Tulajdonságok és funkciók |
| Funkciók | Hangerőszabályzás, Hívásfogadás |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Fejhallgatók típusa |
| Fejhallgatók száma | 1 (mono) |