Arctic AC60250M40W+ fagyasztószekrény
Forradalmasítsa konyháját az Arctic AC60250M40W függőleges fagyasztójával. A 150,8x59,5x59,2 cm-es (HxSzxM, cm) méretű fagyasztó bőséges helyet kínál minden ételének. A Freeze XL zónával (nagy rekesz), Fast Freeze funkcióval (a kompresszort maximális teljesítményen aktiváló funkcióval), állítható termosztáttal és megfordítható ajtókkal felszerelt Arctic AC60250M40W függőleges fagyasztó garantálja a hosszan tartó frissességet és az optimális hűtési teljesítményt.
6 fagyasztórekesz
A fagyasztó 6 fiókja lehetővé teszi a fagyasztott termékek egyszerű kezelését és tárolását. A tárolásra kész termékek gyors lefagyasztásához válassza a 2 gyorsfagyasztó rekesz egyikét. Zöldségnek, húsnak vagy akár fagylaltnak is megvan a helye ebben a fagyasztóban.
Gyorsfagyasztás
A Fast Freeze funkció maximális kapacitással aktiválja a kompresszort, így Ön a legrövidebb idő alatt alacsony hőmérsékletet ér el a fagyasztóban.
Állítható termosztát
Minden Arctic hűtőszekrény és hűtőszekrény könnyen kezelhető termosztáttal van felszerelve. Célja, hogy a hőmérsékletet gyorsan az igényeknek megfelelően állítsa be, figyelembe véve a környezeti hőmérsékletet. Bármikor megváltoztathatja a hőmérsékletet, hogy étele a legjobb állapotban maradjon.
Megfordítható ajtók
Az Arctic hűtőszekrények lehetőséget kínálnak az ajtók felszerelésére az Ön igényeinek és a rendelkezésre álló helynek megfelelően. Az ajtók a hűtőszekrény bal és jobb oldalán is kinyílhatnak.
Freeze XL Zone
Nagy fagyasztórekesz fagyasztott élelmiszerek tárolására.
A fagyasztó felmelegíti a jégkocka tálcát.
Extrém körülmények:
Az Arctic fagyasztókat úgy tervezték, hogy ellenálljanak a szélsőséges körülményeknek, és továbbra is hatékonyan működjenek akár -15 Celsius fokos környezeti hőmérsékleten is.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtó nyítása | Jobb Megfordítható ajtó |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 36 dB |
| Szín | Fehér |
| Műszaki jellemzők |
| Hűtőrendszer | Statikus |
| Évi energiafogyasztás | 205 kWh |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 14 h |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 215 l |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Kézi |
| Rekeszek száma | 6 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 9.8 kg |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Állítható termosztát, Fordítható ajtó, Szuperfagyasztás |
| Méretek |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Mélység | 59.2 cm |
| Magasság | 151 cm |
| Súly | 51.5 kg |