A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| Műszaki adatok | |
| Hűtőszekrény tömege | |
| Hűtőszekrény tömege | 74 kg |
| Hűtőszekrény csomagolásának méretei | |
| Hűtőszekrény csomagolásának mélysége | 63 cm |
| Hűtőszekrény csomagolásának szélessége | 62 cm |
| Hűtőszekrény csomagolásának magassága | 214 cm |
| Hűtőszekrény hűtőközegének típusa | |
| Hűtőszekrény hűtőközegének típusa | R600a |
| Hűtőszekrény méretei | |
| Hűtőszekrény szélessége | 60 cm |
| Hűtőszekrény magassága | 202,5 cm |
| Hűtőszekrény mélysége | 60 cm |
| Hűtőszekrény színe | |
| Hűtőszekrény színe | Fehér |
| Hűtőszekrény belső elrendezése | |
| Hűtőszekrénypolcok száma | 5db |
| Hűtőszekrény teljes hasznos térfogata | 385 l |
| Hűtőszekrény funkciói | |
| Hűtőszekrény klímaosztály | N, SN |
| Hűtőszekrény hőmérsékletének vezérlése és szabályozása | Kézi |
| Hűtőszekrény nyitási iránya | Jobb oldali zsanéros |
| Hűtőszekrény hűtése és fagyasztása | Automatické odmrazování lednice |
| Hűtőszekrény tulajdonságai | LED világítás, Szellőzés |
| Hűtőszekrény energetikai paraméterei | |
| Hűtőszekrény éves energiafogyasztása | 1 028 kWh/annum |
| Hűtőszekrény térfogata (hűtőtér) | 385 l |
| Hűtőszekrény energiaosztálya | E |
| Hűtőszekrény típusa | |
| Hűtőszekrény típusa | Üvegajtós |
| Hűtőszekrény modell típusa | Szabadon álló modell |
| Fagyasztó elhelyezése a hűtőszekrényben | Fagyasztó nélküli |
| Aljzat típusa | |
| Ország | Ausztria, Csehország, Franciaország, Horvátország, Lengyelország, Magyarország, Németország, Oroszország, Románia, Szlovákia, Szlovénia |
| Design | |
| Design | Klasszikus |
| Hűtőszekrény maximális környezeti hőmérséklete | |
| Hűtőszekrény maximális környezeti hőmérséklete | 35 °C |


