Intelligens energiamegtakarításAI Energy SmartThings módFigyeli és csökkenti a mosógép energiafogyasztását. Az AI Energy* mód lehetővé teszi az energiafogyasztás ellenőrzését és a villanyszámla becslését. Az AI Energy** módban futó programok esetében az Ecobubble™ használatával akár 70%-kal*** csökkentheti az energiafogyasztást, hogy meleg víz helyett hideg vízzel mosson, és minden ciklushoz több idő álljon rendelkezésre.
Akár 40%-kal nagyobb energiahatékonyságKevesebb energia felhasználásával mosson ruhát. A Samsung mosógép energia szempontjából nagyon hatékony, és akár 40%-kal* meghaladja az A osztály minimális energiahatékonysági követelményeit is. A fejlett technológiák javítják a mosási teljesítményt és csökkentik a mosási időt, ami csökkenti az energiafogyasztást.
Intelligens, finom mosás
AI Ecobubble™Élvezze a hatékony mosást az AI Ecobubble™* segítségével. Buborékokat hoz létre, amelyek 24%-kal több szennyeződést távolítanak el**, még hideg vízben is. Ezenkívül érzékeli az anyag típusát, és beállítja a buborékok mennyiségét, a mosási időt, a hőmérsékletet és a centrifugálási sebességet. Így akár 70%-kal energiát takarít meg*** a forró vizes mosáshoz képest, és 45,5%-kal**** jobb textilápolást biztosít.
VAN MOSÁSMossa ki alaposan a ruhákat*, kevesebb vízzel és mosószerrel**. Az AI Wash szenzorok segítségével érzékeli az anyag súlyát, kényességét és figyeli a szennyezettség szintjét. Intelligensen optimalizálja a víz, a mosószer és az áztatási, öblítési és centrifugálási időt.
Buborék ShotMélyen tisztítja a ruhákat, ezzel egyszerre időt, energiát és vizet takarít meg. A Bubble Shot™ vizet permetez a ruhanemű tetejére, így akár 20%-kal kevesebb vizet használ*, és a mosószer sűrűsége is nagyobb. Javítja a mosási teljesítményt, akár 25%-kal* lerövidíti a ciklusidőt.
QuickDriveA QuickDrive™ egy 11 programhoz elérhető funkció, amely aktiválva csökkenti a mosási időt*. A Q-Bubble™ a dob dinamikus forgását kombinálja további vízsugarakkal, hogy buborékokat hozzon létre. Így a mosószer gyorsan behatol és gyorsan és könnyen lemosható.
Biztonsági üvegajtóGyőződjön meg arról, hogy mosógépe jól néz ki, még akkor is, ha az ajtaja nyitva van és gyakran megérinti. Az erős és tartós üveg kisebb valószínűséggel törik vagy karcolódik, mint egy műanyag ajtó. Elegáns megjelenést is kínál, és könnyen belátható.
Beépített Wi-FiÉlvezze a hatékony mosást a SmartThings* alkalmazás segítségével. A Laundry Recipe a megfelelő mosási programot ajánlja**. A Mosodatervező optimalizálja napi beosztását***. Az Auto Cycle Link**** pedig kiválasztja az optimális szárítási programot a mosás után.
Road Clean+Tisztán tartja a mosógép ajtaját és belsejét. A Drum Clean+ eltávolítja a szennyeződéseket és a szagokat okozó baktériumok 99,9%-át* anélkül, hogy súroló hatású/drága tisztítószereket használna. Ezenkívül értesíti Önt, ha tisztításra van szükség**.
StayClean fiókHagyja abba a mosószer pazarlását, és kerülje a mosószerfiók tisztításának fárasztó feladatát. A StayClean fiók egy speciális vizes mosórendszerrel gondoskodik arról, hogy kevesebb csúnya szappanmaradvány maradjon, a tálca pedig tisztább és higiénikusabb marad.
Az AI Control segítségével egyszerűen és hatékonyan moshat.Személyre szabhatja a mosást szokásai megemlékezésével, ciklusok javaslatával és időszerű információk megjelenítésével. A SmartThings alkalmazás* tanácsokat ad a mosási ciklusokkal, a mosás tervezésével és a szervizproblémák megoldásával kapcsolatban.
A felhasználók számára még nagyobb kényelem biztosítása érdekében a mosási ciklus szinkronizálva van a szárítási ciklussal.
Hygiene Steam
Ruháit rendszeresen alaposan és higiénikusan tisztítani kell. A Hygiene Steam egy hatékony gőztisztító program, amely eltávolítja a makacs szennyeződéseket és a baktériumok és allergének 99%-át.
Buborék áztatásA Bubble Soak funkció egy egyszerű gombbal segít eltávolítani sokféle makacs foltot. Legyen szó pamutról, szintetikus anyagból vagy babaruháról, egyetlen gombnyomással adjon hozzá 30 perc Bubble Soak-ot bármelyik kedvenc programjához. A ruhákat teljesen átitatják az aktív buborékok, így az esetleges szennyeződések és foltok sokkal hatékonyabban távolíthatók el*.
Részletek:
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 5 tag 6 tag |
| Töltet kapacítás | 11 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 72 dB |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 60 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Súly | 75 kg |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 32 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Gyors mosás My Cycle Bubble Soak Wi-Fi irányítás Késleltetett befejezés StayClean Drawer Szuper sebesség Mesterséges intelligencia Gőzmosás Drum Clean+ QuickDrive |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Technológia | Wi-Fi Automatikus adagolás AI EcoBubble WiFi SmartThings |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Gyapjú Pamut Műszálas Vékony Babaruha Csendes mosás Farmer Öblítés + Centrifuga Ágyneműhuzat Kültéri ruházat Ingek Hygiene Steam Törölköző Eco 40-60 Színes Aktív viselet Felhős Nap Drain/Spin Dobtisztítás Intense Cold AI mosás Gyors mosás 15 perc Less microfiber Super Speed 39 minute |
| Mosási programok száma | 24 |
| Gyorsmosás hossza | 15 min 39 min |
| ECO program időtartama | 4 h |