Heinner HWM-M9014SMA+++
Mindig tiszta, mindig friss!
Inverter motorÉlvezze a hosszú élettartamú mosógépet! Az elektromágneses mező működésének köszönhetően az inverter motor garantáltan csökkenti a rezgést és a kopást. Így nagyobb megbízhatóságot, hosszabb élettartamot, csökkentett zajszintet és energiahatékonyságot érhet el, ami a villanyszámláján is megmutatkozik.
Előmosás funkcióEnnél a funkciónál a készülék intenzíven mossa a ruhákat, hogy jobb mosási hatékonyságot érjen el, és a foltok jobban eltávolíthatók legyenek. Ez a funkció erősen szennyezett ruhákhoz alkalmas.
Extra öblítés funkcióEnnek a funkciónak a kiválasztása aktiválja a ruhanemű extra öblítését.
Vékony kialakításBár karcsú kialakítású, így kevesebb helyet foglal, a 8 kg-os kapacitás lehetővé teszi, hogy egyetlen mosással sok ruhát mosson.
Mosási kapacitás: 9 kg.Tökéletes töltetkapacitás a mindennapi igényekhez.
Extra öblítés funkcióEnnek a funkciónak a kiválasztása aktiválja a ruhanemű extra öblítését.
GyerekzárEzzel a funkcióval zárolhatja a kezelőpanelt a készülék használata közben, vagy megakadályozhatja, hogy a gyermekek használják a készüléket.
Centrifugálási sebesség kiválasztásaKiválaszthatja a fordulatok számát, ami a maximális centrifugálási sebességet jelenti, akár percenként 1400 fordulatig. A fordulatok számát a használt ruhadarabok típusa és a kívánt program szerint válassza ki!
90°C-os sterilizáló programTisztán tartja a mosógép ajtaját és belsejét. Programozza a szennyeződések és baktériumok eltávolítására a dob 90°C-os alapos tisztításával.
Digitális kijelzőNagy, modern digitális kijelző intuitív kezelőpanellel, amely lehetővé teszi a megfelelő opciók kiválasztását, a kívánt mosási programtól kezdve a hőmérsékleten és a mosási feltételeken át.
Kényes programKényes anyagokból készült ruhák mosására tervezett program, amely kíméli az anyagot és a színeket.
Szín: FehérA vonzó dizájn és az elegáns szín tökéletesen illik bármilyen konyhába, legyen az klasszikus vagy modern berendezésű.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Igen |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 4 tag 5 tag |
| Töltet kapacítás | 9 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Mosás zajszint | 76 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 49.5 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 49 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Extra öblítés Előmosás Centrifugálási sebesség kiválasztása Mosási hőmérséklet választó Befejezési késleltetés |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Technológia | Motor Inverter |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Vékony Babaruha 15 perces gyors program Sterilizálás Dob tisztítás |
| Mosási programok száma | 15 |
| Gyorsmosás hossza | 15 min |
| Hőmérséklet fokozatok | 5 |
| ECO program időtartama | 3 h 48 min |