SteamCare
SteamCare mosógép gyorsan felfrissíti még a legkényesebb ruhadarabokat is, amelyek nem igényelnek teljes mosási ciklust. A gőz segít csökkenteni a gyűrődéseket* és a kellemetlen szagokat.
Frissítse fel gőzzel, és viselje újra – akár 96%-kal kevesebb vízfelhasználással
SteamRefresh
A 25 perces SteamRefresh program ideális kényes ruhadarabokhoz, és kevesebb vizet használ, mint a hagyományos mosási ciklusok. A még frissebb érzet érdekében használhatja az Electrolux gőzfrissítő illatot.
UniversalDose® – a PODS® kapszulák akár 60%-kal gyorsabb aktiválásaAz egyedülálló UniversalDose® adagoló minden típusú mosószerhez optimalizált, és akár 60%-kal gyorsabban oldja fel a PODS® kapszulákat.* Az adagoló fiók könnyen nyitható és eltávolítható, a spirális vízáramlás pedig tisztán tartja. A mosószer a ciklus kezdetéig a rekeszben marad, csökkentve a pazarlást.
QuickCare 59 perc – gyors és hatékony mosás vegyes töltetekhezA QuickCare 59 perc egy gyors és hatékony mosási program 30°C-on, vegyes pamut és szintetikus ruhákhoz.
CareDrum XL – kíméletes dob a ruhák védelméért
A CareDrum XL nagyobb kapacitást biztosít standard méretű készülékben is. A ruhák könnyedén siklanak a „párnázott” dobkialakításnak és az emelőlapátoknak köszönhetően. Az egyedi mintázat kíméletes a textíliákhoz.
SensiCare+ – akár 40% idő-, víz- és energiamegtakarítás töltetérzékelő technológiávalA SensiCare+ szenzoros technológia érzékeli a töltet méretét, és ennek megfelelően állítja be a programot, így akár 40%-os idő-, víz- és energiamegtakarítást biztosít.* Ez precíz és személyre szabott mosást garantál minden ruhadarab számára.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 4 tag |
| Töltet kapacítás | 10 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1600 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 76 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 636 mm |
| Szélesség | 597 mm |
| Magasság | 847 mm |
| Súly | 81.5 kg |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 36 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Extra öblítés Előmosás Intenzív mosás Automatikus mérés Kedvenc program megjegyzése Centrifugálási sebesség kiválasztása Mosási hőmérséklet választó Befejezési késleltetés Ruhák hozzáadása Add On Akusztikus jelzések kikapcsolása Dobtisztítás |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Technológia | Gőz LED Motor Inverter SensiCare Outdoor Care Csendes SportClean Plus |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Selyem Gyapjú Pamut Vékony Öblítés és centrifugálás Szintetikus Öblítés Dzsekik Gőzfrissítés Eco 40-60 C QuickCare 59 perc |
| Gyorsmosás hossza | 20 min |
| Adagolók | Öblítő Mosószer |
| ECO program időtartama | 3 h 58 min |