A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:








| Általános jellemzők | |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Töltet kapacítás | 8 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 75 dB |
| Mosás zajszint | 51 dB |
| Tartály anyaga | Carboran |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek | |
| Mélység | 630 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Súly | 76.5 kg |
| Kábel hossza | 1.8 m |
| Hatékonyság és teljesítmény | |
| Évi energiafogyasztás | 137 kWh |
| Energiafogyasztás - Alapprogram | 0.77 kWh |
| Éves átlagos vízfogyasztás | 10000 l |
| Energiahatékonysági osztály | A+++ energiaosztály az A+++-tól D-ig terjedő skálán |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | C energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 63 kWh |
| Funkciók és biztonság | |
| Tulajdonság | Terhelés kiegyenlítő rendszer Öblítőrendszer hab nélkül Késleltetett indítás Vízelárasztás elleni védelem 4 állítható láb Önadagolás Inverter motor |
| Biztonsági funkciók | Biztonsági zár |
| Technológiák | Fuzzy Logic Motor Inverter AutoDose PerfectCare 600 |
| Programok és opciók | |
| Mosási programok | Finom ruhák Selyem Gyapjú Pamut Függöny Öblítés Sportruha Ágytakaró Szintetikus program Szintetikus Fehérnemű Farmer Centrifuga/szivattyúzás Eco pamut Babaruha Gyapjú, kézi mosás Kényes ruhák Dzsekik Tisztítás Mikroszálas Törölköző Munkaruha Rapid 20 perc Anti-Allergy Vapour Business Shirts Bed Linen Anti-allergén |
| Mosási programok száma | 24 |
| Gyorsmosás hossza | 20 perc |
| ECO program időtartama | 3 óra 30 perc |


