TCL FF1124SA0 mosógép
A-25%*
Az A-25% A osztályú mosógép kevesebb energiafogyasztást, jobb teljesítményhatékonyságot és környezetbarátabb működést jelent.
Digitális inverteres motor (BLDC motor
Energiatakarékos és tartósabb
A Digital Inverter technológia optimalizálja a mosási terhelést a költséghatékonyság érdekében, a hosszú élettartamú kefe nélküli motorok pedig segítenek a költségvetés keretein belül maradni.
Gőzzel történő mosás
Egészséges ápolás és sterilizálás
A fertőtlenítő gőz a dob alján keletkezik, így minden ruhadarabot elmerít a gőz környezetében.
Így az allergizáló baktériumok elpusztulnak, ruhái pedig alaposan megtisztulnak és higiénikusak maradnak.
Dobtisztítás
Fényes dob, tiszta ruhák.
A Dob Clean egy öntisztító ciklus, amely 80-90°C-ra melegíti a vizet, hogy eltávolítsa a penészt, a baktériumokat és a felgyülemlett szennyeződéseket a dobról és az ajtótömítésről.
Ez meghosszabbítja a gép élettartamát, és frissebb ruhákat biztosít, csökkentve a szagok és baktériumok kialakulásának kockázatát.
Akár 24 órás programindítás
Rugalmasabb és energiatakarékosabb
Állítsa be a kívánt időpontot a mosási ciklus végére, pl. hogy akkor fejeződjön be, amikor hazaér a munkából. Élvezze a kényelmet és az intelligensebb funkciókat, amelyek jobban működnek az Ön számára, és intelligensen integrálódnak a rohanó rutinokba.
Méhsejt alakú dob
Kevesebb súrlódás, nagyobb gondosság
Csökkentse a ruhák súrlódási sérüléseit, jobb védelmet nyújt a ruháknak és tisztábbá teszi a ruhákat.
Gyors mosás 15 perc alatt
A gyors ciklus időt takarít meg az Ön számára.
Intézze el a napi mosási feladatokat mindössze 15 perc alatt, takarítson meg időt és javítsa a kényelmet.
Mega kapacitás
Időt és energiát takarít meg azáltal, hogy egy töltettel több szennyest tud kezelni.
A Mega kapacitású mosógép hatékonyabb mosási élményt nyújt családjának.
Egy gép könnyedén megbirkózik az egész család ruháival, akár mindennapi ruhákról, akár nagy, nehéz textíliákról van szó, egyszerre moshatók, csökkentve a mosási gyakoriságot, valamint vizet és áramot takarítva meg.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Töltet kapacítás | 11 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 76 dB |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 650 mm |
| Szélesség | 595 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Súly | 70 kg |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | C |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 40 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Hátralévő idő kijelző Habzásgátló Szivárgás elleni védelem Túlmelegedés elleni védelem Honeycomb Drum |
| Biztonsági funkciók | Gyerekzár Elektronikus egyensúly szabályozó rendszer Gyermekzár |
| Technológia | Motor Inverter AddGarment |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Gyapjú Pamut Előmosás Sportruházat Vékony Centrifugálás Ing Intenzív Mix Drum Clean Allergy Care Express 15` 20°C Eco 40-60 C Centrifugálás és leeresztés Bedding |
| Mosási programok száma | 16 |
| Gyorsmosás hossza | 15 min |
| Adagolók | Öblítő Mosószer |
| ECO program időtartama | 4 h |