TCL FF0612SB1
B energiahatékonysági osztály, hogy környezetbarátabb legyenA B energiahatékonysági osztály választása a legjobb választás az energiamegtakarításhoz. A környezetbarát egyben zsebbarát is. Egy alacsony besorolású mosógéphez képest 50%-os energiamegtakarítást érhet el.
Digitális inverteres motor
Tartósabb és megbízhatóbb motor.A kefe nélküli digitális inverteres technológia lehetővé teszi, hogy a mosógép motorja a terheléshez optimális sebességgel forogjon. Ez alacsonyabb rezgésszintet eredményez, ami csendesebb, tartósabb és megbízhatóbb mosógépet jelent, amely kevesebb energiát fogyaszt, mint a hagyományos mosógépek.
Gőzzel történő mosás
Részleg gőzprogramokkalA gőzprogramnak köszönhetően elpusztítja a leggyakoribb baktériumokat, így garantálva a legjobb higiéniai védelmet.
Gyors mosás 18 perc alattTisztítsa meg ruháit mindössze 18 perc alatt.
Ez a praktikus program segít időt megtakarítani elfoglalt életében, mivel egy mosási ciklus mindössze 18 perc alatt elvégezhető.
Méhsejt alakú dob
Méhsejtes dob a kíméletes mosáshoz és a szövetek védelméhez.A TCL egyedülálló, méhsejt alakú, hatszögletű, kristályos, méhsejtes dobot úgy tervezték, hogy a legkeményebb foltokat is eltávolítsa, ugyanakkor elég kíméletes legyen a kényes szövetekhez.
A dob előnye, hogy a felületét úgy tervezték, hogy még a legkényesebb textíliák is tökéletes állapotban maradjanak, függetlenül attól, hogy hányszor mossa őket.
A speciális, méhsejt alakú kialakítás a mosás során képes vízréteget képezni, hogy megvédje a ruhákat, így a mosnivaló simán siklik a felületen, ahogy a dob forog, anélkül, hogy a szövet beszorulna és károsodna a minősége.
Automatikus adagolás súly szerint
Automatikus súlymérés az energiafogyasztás optimalizálása érdekébenA TCL mosógép belső digitális mérleggel méri le a szennyesét, majd a dobban lévő szennyes mennyisége alapján automatikusan kiszámítja a vízfogyasztást és a ciklusidőt.
Ez az automatikus mérlegelési rendszer garantálja a víz, az energia és az idő rendkívül hatékony felhasználását még kis terhelések esetén is.
Dobtisztítás
Szikrázóan tiszta dobHosszú használat után a baktériumok és allergének elrejtőznek a dobban.
A magas hőmérsékletű dobtisztító funkcióval felfrissítheti mosógépét a jövőbeni egészséges mosás érdekében
24 órás késés a program végén
A késleltetett időzítővel akkor moshat, amikor Önnek megfelel.Hihetetlenül kényelmes funkció, amely lehetővé teszi, hogy kiválaszthassa, mikor szeretné, hogy a mosási ciklus véget érjen.
Állítsa be a befejezési időt akár 24 órával előre.
Egyszerűen döntse el, mikorra szeretné, hogy a ciklus véget érjen, és a mosógép automatikusan kiszámítja a kezdési időpontot.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Igen |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 3 tag 2 tag |
| Töltet kapacítás | 6 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 72 dB |
| Mosás zajszint | 62 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Ezüstszín |
| Méretek |
| Ajtó átmérője | 308 mm |
| Mélység | 47 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Súly | 53 kg |
| Kábel hossza | 150 cm |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | B energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 48 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Ruha hozzáadása Drum Clean Késleltetett indítás Gőzmosás Automatikus adagolás súly szerint |
| Késleltetett indítás | 24 h |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem Túlhabzás figyelés Túlfolyás védelem Elektronikus egyensúly szabályozó rendszer Gyermekzár |
| Technológia | Motor Inverter |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Ágyneműk Gyapjú Pamut Előmosás Gyorsmosás Vékony Ingek Vegyes Intenzív Drum Clean Allergy Care Centrifuga 20 fokos program Sport+ Eco 40-60 C Rinse and spin |
| Mosási programok száma | 16 |
| Gyorsmosás hossza | 18 min |
| ECO program időtartama | 3 h 18 min |