Candy HES14104TWM6/1-S mosógép, 10 kg, A energiaosztály, Inverteres motor, 1400 ford./perc, Gőz, WiFi/hOn app csatlakozás, Quick & Clean technológia, Fehér
HIGIÉNIA
Magas szintű higiénia: Ruháink különféle allergénekkel, mikrobákkal vagy baktériumokkal érintkezhetnek. Emiatt elengedhetetlen a megfelelő módon történő tisztítása és fertőtlenítése, az anyag típusától függően.
A Candy ULTRA HYGIENE teljes cikluskészletet és különféle mosási jellemzőket kínál a ruhanemű fertőtlenítésére még rekordidő alatt is, mindössze 59 perc alatt.
FEDEZZE FEL AZ ÚJ FORRADALMI APP HON!A román nyelven is elérhető hOn alkalmazás kevesebb mint 1 perc alatt összekapcsolja mosógépét mobiltelefonjával a termékcímkén található QR-kód egyszerű beolvasásával. Mostantól bárhonnan, közvetlenül okostelefonjáról vezérelheti mosógépét (wifi kapcsolat).
Az alkalmazás révén több mint 60 mosási ciklus előnyeit élvezheti, amelyeket minden szövettípushoz terveztek. Hasznos tippeket kaphat a nehéz foltok eltávolításához és a megfelelő mennyiségű mosószerhez. Ezenkívül lehetővé teszi az autó hatékonyságának és fogyasztásának folyamatos nyomon követését, és javaslatokat kap ezek optimalizálására.
SZERELÉSI PROGRAMOKMosás 90°C-on, maximális töltet esetén, ellenálló pamutruhákhoz, vagy olyanokhoz, amelyek ezen a hőmérsékleten moshatók (ágynemű, fehér törölköző stb.)
Mosás mindössze 59 perc alatt, ha sietsz, 5 kg-os töltetnél (60°C-on mosás)
Extra öblítés: eltávolítja az összes maradék maradékot a ruhaneműből és a kád belsejéből a ruhák jobb fertőtlenítése érdekében
Dobtisztítás: dedikált program a mosógép dobjának tisztítására. A program fertőtleníti a mosógépet (betöltés nélkül), és minden 50 mosási ciklus után javasolt használni.
GŐZ FUNKCIÓA gőznek köszönhetően a ruhákon kevesebb lesz a gyűrődés, ami akár 50%-kal is csökkenti a vasalási időt.
Ezen kívül még rövid programokkal is maximális tisztítási hatékonyságot érhet el az anyagban.
A ruha kifogástalanul tiszta és tökéletesen fertőtlenített lesz. A gőz funkció gyermekruházathoz is ideális, érzékeny bőrűek és allergiások számára a gőz eltávolítja a szennyeződéseket és az allergéneket (mosószernyomok és baktériumok) egyaránt.
QUICK&CLEAN TECHNOLÓGIAAz exkluzív Quick&Clean technológia erősen koncentrált oldatban keveri össze a vizet és a mosószert. Ezt a dob belsejébe permetezzük egy nagynyomású sugáron keresztül, mélyen behatolva a ruha anyagába.
A Quick&Clean maximalizálja a mosószer tisztító erejét, ami lehetővé teszi a mosási hőmérséklet csökkentését. Ily módon 60°-tól 40°-ig, 40°-tól mindössze 20°-ig mosási eredményeket érhet el, és tökéletes tisztítást végez a nagyon szennyezett textíliáknál 60°-on.
KILO ÉRZÉKELŐ FUNKCIÓA Kilo Detector funkció segít optimalizálni a mosógép paramétereit. Adja meg a kádban lévő ruhanemű mennyiségét, és a Kilo Detector funkció beállítja a szükséges vízmennyiséget és meghatározza a mosási program időtartamát (a kádba helyezett anyag súlyától és típusától függően).
A Kilo Detector az a funkció, amely segít megtakarítani az áramot, vizet és a ruhamosásra szánt időt.
A SZENNYEZÉS VÁLASZTÁSÁNAK FOKOZATALehetősége van kiválasztani a mosógépbe helyezett ruhák szennyezettségi fokát. A szennyezettségi fok megválasztásával hibátlan mosást biztosít. A gép különböző mosási időket kínál, így a mosási ciklus végén a lehető legrövidebb idő alatt tökéletesen tiszta ruhákat biztosít.
ÖKO PROGRAM 20°CEzzel az innovatív programmal egyszerre csak 20°C-on moshat különféle színű és különböző szálakból, például pamutból, szintetikus anyagokból és keverékekből készült tárgyakat, és kiváló mosási teljesítményt nyújt.
A kád forgó mozgása és a vízszint optimalizálva van mosogatás és öblítés közben is. A mosógép maximális töltésére szolgál
MOSÁSI PROGRAM KÉNYES RUHÁHOZEz egy speciális program, amely lehetővé teszi, hogy 30°C-on olyan kényes ruhákat mossunk ki, amelyeket eddig csak „kézzel” lehetett mosni.
ÖKO PROGRAM 40-60Az Eco 40-60 programmal normál szennyezettségű pamut ruhaneműt lehet tisztítani, amely a nyilatkozat szerint 400 C-on vagy 600 C-on együtt mosható ugyanabban a ciklusban. Ez egy szabványos program az EU-jogszabályok szerint, és lehetővé teszi a mosógép maximális betöltését.
KÖNNYŰ VASALÁSI FUNKCIÓEz a funkció minimalizálja a szifonozást azáltal, hogy kiküszöböli a közbenső centrifugálást vagy csökkenti a centrifugálás intenzitását, így könnyebbé válik a ruhanemű vasalása.
ROZSDAMENTES ACÉL DOBA rozsdamentes acél dob speciális kialakítása és a benne lévő lapátok hatékony mosást és a ruhák fokozott védelmét biztosítják. Űrtartalma 62 liter.
DIGITÁLIS KIJELZŐA jobb láthatóság és a könnyebb beállítás érdekében a Candy ULTRA HYGIENE mosógép digitális kijelzővel rendelkezik.
A mosógép megjeleníti a kiválasztott mosási programból hátralévő időt, a szennyeződés mértékét, a kiválasztott opciókat, a kilóérzékelő funkciót, a mosási hőmérsékletet és a centrifugálási sebességet.
KÉSLELTETETT INDÍTÁSA Start Delay funkcióval a ruhanemű akkor lesz készen, amikor szeretné. Lehetővé teszi a mosási ciklus kezdetének programozását maximum 24 órás késleltetéssel. Nem kell többé aggódnia a nedves ruhanemű által keltett kellemetlen szagok miatt az autóban.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 4 tag 5 tag |
| Töltet kapacítás | 10 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 76 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 58 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Súly | 65 kg |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 46 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Inverter motor Steam Késleltetett indítás WI FI hOn alkalmazás |
| Technológia | Easy Iron Gyors és tiszta technológia |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Gyapjú Pamut Gyorsmosás ÖKO Öblítés Lágy Centrifuga és leeresztés Intelligens |
| Mosási programok száma | 15 |
| Gyorsmosás hossza | 14 min 30 min 44 min |
| ECO program időtartama | 3.59 h |