Candy BC4S68M6D8J-S Prowash 400 beépíthető mosógép
A CANDY ProWash 400 BC4S68M6D8J-S elöltöltős beépíthető mosógép fogyasztása A energiaosztály -20%, azaz mindössze 38 kWh 100 programonként, kapacitása 8 kg, 1600 fordulat/perc a centrifuga maximális sebessége, és 72 dB(A) a készülék zajszintje. Az inverteres motort AI Weight Sense technológia, Mix Power System és gőzölés, higiénikus gőz program plusz egészíti ki. A mosógép14 programmal büszkélkedhet + további programokkal egészülhet ki a Wi-Fi-n keresztül elérhető hOn alkalmazásban (beleértve 9 gyors programot 14-59 perc között), előmosást, extra öblítést és Hygiene+ opciókat. A vezérlés digitálisan történik 6 számjegyű kijelzővel és gördülő szöveggel, forgókapcsolóval kombinálva.
Candy ProWash 400 beépíthető mosógép
A ProWash 400 modell energiahatékonysága kiemelkedő, modern technológiákkal büszkélkedhet, és beépíthető kialakításának hála konyhákba és fürdőszobákba egyaránt alkalmas. A víz- és energiatakarékosságra, gyors programokra és intuitív vezérlésre összpontosít a modern kijelzőn keresztül.
Csúcskategóriás energiahatékonyság – A osztály -20%
A CANDY BC4S68M6D8J-S PROWASH 400 mosógép 20%-kal takarékosabban működik, mint a standard A osztályú mosógépek. A mindössze 38 kWh fogyasztás 100 programonként alacsony üzemeltetési költségeket biztosít a kiemelkedő mosási hatékonyság megőrzése mellett.
CANDY BC4S68M6D8J-S PROWASH 400 AI Weight Sense technológiával
Az AI Weight Sense technológia automatikusan megméri a betöltött ruha súlyát, és szükség szerint beállítja a víz mennyiségét és a ciklus hosszát. Ezáltal akár 40%-os energiamegtakarítást is elérhetsz úgy, hogy a mosás továbbra is hatékony lesz, manuális beállítások nélkül.
Mix Power System
A Mix Power System koncentrált víz és mosószer keveréket hoz létre, amelyet közvetlenül a dobba fecskendez. Ez egyenletes behatolást biztosít a szálak közé és kiváló mosási eredményt biztosít még alacsonyabb hőmérsékleten is.
Sebesség és rugalmasság – 9 gyors program
A CANDY BC4S68M6D8J-S PROWASH 400 mosógép széles választékát kínálja a gyors programoknak 14, 30, 44, 49 vagy 59 perces időtartammal. Lefedik a mindennapi mosást, ugyanakkor a különböző textíliák gyors, felfrissítő ápolására is van megoldás, beleértve a kényes ruhákat vagy a pamutot.
Design és felhasználóbarát felület
A modern Smart UX áttekinthető vezérlést biztosít a digitális kijelzőn keresztül, gördülő szöveggel, 24 nyelven. A vezérlést programválasztó forgókapcsoló egészíti ki a gyors tájékozódás érdekében.
hOn alkalmazás – Wi-Fi és BluetoothA Wi-Fi és Bluetooth kapcsolat fejlett vezérlést tesz lehetővé a CANDY BC4S68M6D8J-S PROWASH 400 mosógéphez a hOn alkalmazáson keresztül.
- Távoli indítás és a mosási folyamat ellenőrzése
- ECO-Schedule funkció az alacsony tarifájú időszakokban történő mosáshoz
- Hozzáférés további programokhoz és textilkezelési javaslatokhoz
A CANDY BC448M4D8J-S PROWASH 400 beépíthető mosógép főbb jellemzői- Candy ProWash 400 beépíthető mosógép
- Kiváló energiahatékonyság
- AI Weight Sense
- Mix Power System
- hOn alkalmazás - Wi-Fi és Bluetooth kapcsolat
- Sebesség és rugalmasság
- Design és felhasználóbarát felület
| Mosógép tulajdonságai |
| Maximális centrifugálási sebesség | 1 600 ford/perc |
| Mosógép programok száma | 14 |
| Mosógép töltése | Elöltöltős |
| Mosógép kialakítása | Szárító nélkül |
| A mosógép energetikai paraméterei |
| Program időtartama (mosási ciklus) | 218 perc (3,63 óra) |
| Maximális töltési kapacitás (mosási ciklus) | 8 kg |
| Energiafogyasztás (mosási ciklus) | 38 kWh/100 c. |
| Súlyozott vízfogyasztás ciklusonként (mosási ciklus) | 44 l |
| Centrifugálási zajszint | 72 dB |
| Centrifuga hatékonysági osztály | B |
| Zajkibocsátási osztály az ECO 40-60° program mellett | A |
| Energiahatékonysági osztály (mosási ciklus) | A |
| Csomagolás méretei |
| Csomagolás magassága | 87,5 cm |
| Csomagolás szélessége | 65 cm |
| Csomagolás mélysége | 57 cm |
| Mosógép méretei |
| Mosógép mélysége | 52,5 cm |
| Mosógép szélessége | 60 cm |
| Mosógép magassága | 82 cm |
| A mosógép bejövő víztömlőjének hossza | 150 cm |
| Mosógép tömege | 64 kg |
| Mosógép mérete (mélység) | Standard (min. 50 cm) |
| Mosógép funkciói |
| Mosógép funkciói | Gőzprogram, Gyerekzár, Gyorsprogram, Inverter motor, Késleltetett indítás, Kijelző, Mobilos vezérlés, Mosási program végét jelző hangjelzés, Súlyérzékelés |
| Mosógép technológia | Gőzkezelés |
| Modelltípus |
| Modell típusa | Beépíthető |
| Aljzat típusa |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Ausztria, Csehország, Franciaország, Horvátország, Lengyelország, Magyarország, Németország, Oroszország, Románia, Szlovákia, Szlovénia |
| Intelligens vezérlés |
| Csatlakoztatás | Bluetooth, Wi-Fi |
| Okosfunkciók | Mobil applikáció, Programok rögzítése, Távvezérlés |
| Kompatibilitás | hOn |
| Mosógép színe |
| Mosógép színe | Fehér |