Candy BC448M4D8J-S Prowash 400 beépíthető mosógép
Tartós inverteres motor
A megbízható SpeedDrive inverteres motor csendes, energiatakarékos és rendkívül tartós működést biztosít. A rezgések csökkentésével és a fordulatszám optimalizálásával stabilitást és magas mosási hatékonyságot tart fenn – akár éjszaka is. Ez az ideális megoldás azok számára, akik értékelik a kényelmet, a megbízhatóságot és az alacsony energiafogyasztást, teljesítménycsökkenés nélkül.
A legjobb mosási paraméterek
Az AI Weight Sense funkció automatikusan a ruha súlya és anyagtípusa alapján állítja be a mosási ciklusokat. Szabályozza a vízmennyiséget, a ciklusidőt, a dobfordulatot és az öblítést, így lenyűgöző mosási eredményeket ér el. Érzékeli a túlzott habzást, és módosítja a centrifugálás sebességét, hogy megóvja a ruhákat. A rendszer vizet és energiát takarít meg, miközben a ruhák mindig tökéletesen tiszták és biztonságban maradnak.
Technikai jellemzők- Ruhatöltet (mosás): 9 kg
- Termék típusa: Mosógép
- Betöltés típusa: Elöltöltős
- Felépítés: Beépíthető készülék
- Centrifuga zajszint: 72 dB(A)
Programok- Programok: Pamut, ECO 40-60, farmer, gyapjú/kézi mosás, műszál és színes, öblítés, leeresztés/centrifuga, kényes anyagok `59, sport plusz `39, higiénia plusz `59, gyors (14/30/44), vegyes és színes `59, tökéletes pamut `59, speciális `49, wifi-távirányítás
- Centrifuga fokozatok: Változtatható
Kialakítás- Töltöttségszenzor: Igen
- Különleges jellemzők: Dobtisztítás
- Gyerekzár: Igen
- WLAN: Igen
- Applikáció kompatibilitás: Igen
- Inverter motor: Igen
Kijelző/vezérlés- Bluetooth: Igen
- Kijelző: Digitális
- Beállítható kezdési időpont: Igen
Energiafogyasztási adatok (EU 2017/1369)- Energiahatékonysági osztály (EU 2017/1369): A
- EU Energy Efficiency Scale (EU 2017/1369): A-G
- Ruhatöltet (mosás): 9 kg
- Energiahatékonysági index mosás (EEIW): 41.5
- Súlyozott energiafogyasztás 100 ciklusonként (Eco 40-60): 40 kWh
- Súlyozott vízfogyasztás literben ciklusonként (Eco 40-60): 46 l
- Centrifugálási sebesség (teljes tőltet): 1400 rpm
- Centrifugálás hatékonysági osztály (EU 2017/1369): B
- Program időtartama óra:perc (teljes ciklus): 3:48
- Centrifuga zajszint: 72 dB(A)
- Zajkibocsátási osztály centrifugálási ciklusban (EU 2017/1369): A
Általános jellemzők- Méretek (Szé / Ma / Mé): 60.00 cm x 82.00 cm x 52.50 cm
- Kompatibilitás: HOn app
- Szín: Fehér
- Méretek: 600 mm / 825 mm / 600 mm
- Min. beépítési szélesség: 600 mm
- Min. beépítési magasság: 825 mm
- Min. beépítési mélység: 600 mm
- Magasság: 82.00 cm
- Szélesség: 60.00 cm
- Mélység: 52.50 cm
- Tömeg: 64 kg
- Doboz tartalma: Készülék, használati útmutató
- Gyártói cikkszám (MPN): 31801215
| Technikai jellemzők |
| Ruhatöltet (mosás) | 9 kg |
| Termék típusa | Mosógép |
| Betöltés típusa | Elöltöltős |
| Felépítés | Beépíthető készülék |
| Centrifuga zajszint | 72 dB(A) |
| Programok |
| Programok | Pamut, ECO 40-60, farmer, gyapjú/kézi mosás, műszál és színes, öblítés, leeresztés/centrifuga, kényes anyagok `59, sport plusz `39, higiénia plusz `59, gyors (14/30/44), vegyes és színes `59, tökéletes pamut `59, speciális `49, wifi-távirányítás |
| Centrifuga fokozatok | Változtatható |
| Kialakítás |
| Töltöttségszenzor | Igen |
| Különleges jellemzők | Dobtisztítás |
| Gyerekzár | Igen |
| WLAN | Igen |
| Applikáció kompatibilitás | Igen |
| Inverteres működés | Igen |
| Kijelző/vezérlés |
| Bluetooth | Igen |
| Kijelző | Digitális |
| Beállítható kezdési időpont | Igen |
| Általános jellemzők |
| Méretek (Szé / Ma / Mé) | 60.00 cm x 82.00 cm x 52.50 cm |
| Kompatibilitás | hOn app |
| Szín | Fehér |
| Méretek | 600 mm / 825 mm / 600 mm |
| Min. beépítési szélesség | 600 mm |
| Min. beépítési magasság | 825 mm |
| Min. beépítési mélység | 600 mm |
| Magasság | 82.00 cm |
| Szélesség | 60.00 cm |
| Mélység | 52.50 cm |
| Tömeg | 64 kg |
| Tömeg | 64 kg |
| Doboz tartalma | Készülék, használati útmutató |