Electrolux EWS6326BE PerfectCare600 keskeny mosógépA slim kialakítású PerfectCare 600 mosógép SensiCare rendszerrel a töltet méretéhez igazítja a program hosszát, kevesebb víz és energia felhasználásával, megelőzve a ruhák túlmosását. A keskeny kialakítás helytakarékos megoldást kínál anélkül, hogy a kapacitás vagy a teljesítmény csökkenne.
A textíliák kétszer tovább újszerűek maradnakA SensiCare rendszer a töltet súlya alapján módosítja a program beállításait. Az érzékelők a mosási időt, valamint a víz- és energiafelhasználást optimalizálják, így kisebb töltetek esetén is hatékony és kíméletes mosást biztosítanak.
Steam Anti-Allergy program – a baktériumok és vírusok 99,99%-ának eltávolításaAz AntiAllergy Vapor 60ºC program a mosási ciklus végén gőzt alkalmaz a higiénikus tisztítás érdekében. Segít csökkenteni a baktériumok és allergének jelenlétét, így ruhái tisztábbak és higiénikusabbak lesznek.
Tesztelve Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa és MS2 Bacteriophage ellen, a Swissatest Testmaterialien AG külső vizsgálata alapján (2021, jelentésszám: 202120117).
Inverter+ motor – tartós és energiahatékony működésAz Inverter+ motor a permanens mágneses technológiának köszönhetően még energiahatékonyabb, mint a hagyományos inverter motorok, miközben hosszú élettartamot biztosít.
TimeManager® – rövidebb mosási ciklusokNe mosson tovább a szükségesnél. A 4 lépésben állítható TimeManager® opcióval a mosási ciklusok rövidebb idő alatt befejezhetők.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Töltet kapacítás | 6 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 74 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 411 mm |
| Szélesség | 378 mm |
| Magasság | 843 mm |
| Súly | 58.5 kg |
| Kábel hossza | 1.4 m |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 42 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Extra öblítés Előmosás Intenzív mosás Automatikus mérés Kedvenc program megjegyzése Centrifugálási sebesség kiválasztása Mosási hőmérséklet választó Befejezési késleltetés Ruhák hozzáadása Add On Akusztikus jelzések kikapcsolása Dobtisztítás |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Technológia | Gőz Motor Inverter SensiCare UltraCare Csendes |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Gyapjú Pamut Vékony Farmer Öblítés Takarítás Vízleengedés és centrifugálás Szintetikus anyagok Sport Eco 40-60 Anti allergy Gyors 14 perc |
| Gyorsmosás hossza | 14 min |
| Adagolók | Öblítő Mosószer |
| ECO program időtartama | 3 h 17 min |