WHIRLPOOL WAM 76WB EE mosógépSzeretnéd, ha mosás után ruháid finom illatosak és puhák lennének? Akkor a WHIRLPOOL WAM 76WB EE előtöltős mosógép a megfelelő háztartási segítő a számodra. A készülék 7 kilogramm ruhához alkalmas dobja (ECO 40-60 °C-os program) elegendő a normál háztartási mosáshoz. A mosógépet nagy teljesítményű inverteres motor hajtja, amely szintén energiát és pénzt spórol meg. Minden lényeges információ megjelenik az áttekinthető digitális kijelzőn, a beállításhoz pedig használd a kényelmes tekerőgombot.
Fedezd fel a WHIRLPOOL WAM 76WB EE mosógép 6. ÉRZÉK technológiáját, amely helyetted is gondolkodik
A 6. ÉRZÉK technológia algoritmusa a szennyes mennyiségétől és a kiválasztott programtól függően optimalizálja az energiafelhasználást és szabályozza a nedvességtartalmat a WHIRLPOOL WAM 76WB EE mosógép mosási ciklusa során. Ennek köszönhetően pont elegendő energiát és időt fordít a kívánt eredmény elérésére. A mosógép automatikusan felismeri a töltet méretét és típusát, majd ezek alapján kiválasztja a legjobb ciklusparamétereket, miközben speciális algoritmusok kiszámítja a megfelelő beállításokat a nagy hatékonyság elérése érdekében az idő és az energia szempontjából.
Személyre szabott mosás a mesterséges intelligenciának köszönhetően
Az AdaptiveWash technológia alkalmazkodik a mosási szokásaidhoz és stílusodhoz. A HomeWhiz alkalmazás visszajelzései alapján értékeli az olyan tényezőket, mint a szennyeződés mértéke, a mosószermaradványok, a szövetek gyűrődése vagy zsugorodása - és ennek megfelelően állítja be a mosási ciklust. A rendszer minden egyes mosással tanul és javul, hogy kíméletes, hatékony és személyre szabott mosást biztosítson számodra. Az eredmény maximális kényelem, energiatakarékosság és minden alkalommal tökéletesen kimosott ruhák.
Slim mosógép - kompakt megoldás kompromisszumok nélkül
A keskeny, mindössze 45 cm mélységű WHIRLPOOL WAM 76WB EE mosógép tökéletesen alkalmas kisebb fürdőszobákba vagy korlátozott helyű otthonokba. Mégis teljes teljesítményt és elegendő kapacitást kínál a normál mosáshoz. Intelligens kialakításával és modern funkcióival hatékony és gazdaságos működést biztosít. Ráadásul könnyen kombinálható egy oszlopban a Whirlpool slim szárítógépével - a még nagyobb helytakarékosság érdekében.
Teljes körű irányítás a WHIRLPOOL WAM 76WB EE mosógéped felett, bárhol is vagy
A HomeWhiz alkalmazás az okostelefonodat a mosógép távirányítójává alakítja. Lehetővé teszi a ciklus elindítását, a program kiválasztását, a mosás folyamatának nyomon követését vagy az idő optimalizálását egy alacsony tarifa szerint - mindezt kényelmesen és távolról. Az értesítések minden lépésről tájékoztatnak: az ajtócsukási emlékeztetőktől a fogyasztási figyelmeztetésekig. Az alkalmazás megfelelő szárítási ciklust is ajánl, továbbá tippeket ad a hatékonyabb mosáshoz. A HomeWhiz időt, energiát és gondot takarít meg számodra - egy modern otthonért, amely alkalmazkodik az életedhez.
FreshCare - friss ruhák rohanás nélkül
Nem tudod mosás után azonnal kivenni a ruhákat? A FreshCare funkcióval a ruhák a ciklus befejezése után akár 6 órán át friss, levegőztetett és gyűrődésmentes maradnak. A dob kíméletes forgása mozgásban tartja őket, és megakadályozza a nedvesség és a szagok kialakulását. A funkció a mosás kezdetén vagy a mosás során bármikor bekapcsolható, illetve könnyen kikapcsolható. Nagyszerű megoldás rugalmas háztartások számára.
A Steam Refresh eltávolítja a szagokat és minimalizálja a gyűrődést
A WHIRLPOOL WAM 76WB EE mosógép kiváló Steam Refresh programja mindössze 20 perc alatt eltávolítja a szagokat és minimalizálja a gyűrődést. Ruháid tökéletesen frissek lesznek, felesleges mosás nélkül. A program a teljes folyamat során kevesebb mint két pohár vizet használ, így jelentős költséget takarít meg a víz- és villanyszámlán. Az elv a mosógép által termelt gőzáramban rejlik. Az áramlás behatol a szálakba, ahol eltávolítja a szagokat és fellazítja a szövetet, amely kisimítja a gyűrődéseket.
Csendes működés, maximális hatékonyság és hosszú élettartam
A kefe nélküli SenseInverter motor minimális súrlódással működik, ami jelentősen csökkenti a zajt és meghosszabbítja a WHIRLPOOL WAM 76WB EE mosógép élettartamát. Az intelligens vezérlésnek köszönhetően teljesítménye automatikusan alkalmazkodik az aktuális mosott ruhamennyiséghez, így optimalizálva az energiafogyasztást. Az eredmény hatékony működés, alacsony költségek és nagy megbízhatóság mellett. A motorra a regisztrációt követően 10 év ingyenes garanciát is kapsz.
A WHIRLPOOL WAM 76WB EE mosógép legfontosabb jellemzői- A 6. érzék technológia optimalizálja az energiafelhasználást, és a maximális hatékonyság érdekében kiválasztja a megfelelő beállításokat
- AdaptiveWash - intelligens mosás, amely veled együtt tanul
- A FreshCare akkor is frissen tartja a ruhákat, ha nincs időd azonnal kipakolni őket
- Csupán 45 cm mély, akár 7 kg kapacitással
- HomeWhiz - okos mosás karnyújtásnyira
- A Steam Refresh eltávolítja a szagokat és minimalizálja a gyűrődést
- A készüléket csendes és hatékony inverteres motor hajtja
- Rapid 28` - gyorsmosás kompromisszumok nélkül
| Mosógép műszaki adatai |
| Mosógép programok száma | 15 |
| Maximális centrifugálási sebesség | 1 400 ford/perc |
| Mosógép töltése | Elöltöltős |
| Mosógép kialakítása | Szárító nélkül |
| A mosógép energetikai paraméterei |
| Energiafogyasztás (mosási ciklus) | 44 kWh/100 c. |
| Maximális töltési kapacitás (mosási ciklus) | 7 kg |
| Súlyozott vízfogyasztás ciklusonként (mosási ciklus) | 43 l |
| Program időtartama (mosási ciklus) | 207 perc (3,45 óra) |
| Centrifugálási zajszint | 76 dB |
| Centrifuga hatékonysági osztály | B |
| Zajkibocsátási osztály az ECO 40-60° program mellett | B |
| Energiahatékonysági osztály (mosási ciklus) | A |
| Mosógép méretei |
| Mosógép magassága | 84,5 cm |
| Mosógép mélysége | 49,6 cm |
| Mosógép szélessége | 60 cm |
| A mosógép bejövő víztömlőjének hossza | 150 cm |
| A mosógép elvezető tömlőjének hossza | 150 cm |
| Mosógép tömege | 62 kg |
| Mosógép mérete (mélység) | Keskeny (max. 50 cm) |
| Csomagolás méretei |
| Csomagolás magassága | 88,5 cm |
| Csomagolás szélessége | 65 cm |
| Csomagolás mélysége | 51,5 cm |
| Mosógép funkciói |
| Mosógép funkciói | Késleltetett indítás |
| Mosógép technológia | 6. érzék, Clean+, Steam Refresh |
| Mosógép programok | ECO, Gőz, Gyapjúhoz, Gyors, MIX, REFRESH, Ruhák felfrissítése |
| Mosógép tulajdonságai | Gyerekzár, Kijelző |
| Modelltípus |
| Modell típusa | Szabadonálló |
| Aljzat típusa |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Ausztria, Csehország, Franciaország, Horvátország, Lengyelország, Magyarország, Németország, Oroszország, Románia, Szlovákia, Szlovénia |
| Kezelőpanel nyelve |
| Kezelőpanel nyelve | Angol |
| Mosógép színe |
| Mosógép színe | Fehér |
| Intelligens vezérlés |
| Csatlakoztatás | Wi-Fi |
| Kompatibilitás | HomeWhiz |
| Okosfunkciók | Mobil applikáció |