Electrolux EW6SM526WE, Slim mosógép, 6 kg, 1200 RPM, B energiaosztály, inverteres motor állandó mágnessel, gyors 14 perc, fehérA SensiCare rendszerrel ellátott PerfectCare 600 vékony mosógép a program időtartamát a töltet méretéhez igazítja, kevesebb energiát és vizet használva, és megakadályozza a túlzott ruhamosást. Lehetővé teszi a leggazdaságosabb ciklusokat a legkisebb terhelés mellett is, emellett keskeny profilja is helyet takarít meg a kapacitás és a teljesítmény csökkenése nélkül.
A szövetek kétszer olyan hosszúak, mint újak*A SensiCare rendszer a rakomány súlyától függően módosítja a programbeállításokat. A SensiCare érzékelők beállítják a program időtartamát, valamint a víz- és energiafogyasztást, hogy kisebb tölteteknél is ugyanazt a mosási hatékonyságot biztosítsák.
*Ritex által végzett színtartóssági teszt. Nem. 15CR00099 teszt 2015 decemberétől.
Ezzel a mosógéppel kevesebb szekrény vészhelyzete lesz. A QuickWash program az Ön rendelkezésére áll.
A ruhanemű készen áll, ha Ön úgy döntNe aszerint készítse el a programot, hogy mit kell mosnia. A késleltetett indítás funkcióval elhalaszthatja a következő ciklus kezdetét, hogy az pontosan akkor érjen véget, amikor szeretné.
Nagy teljesítmény helytakarékosAz Electrolux vékony mosógéppel megőrizheti ruhái megjelenését és érzetét. Kialakítását kifejezetten arra tervezték, hogy a szabványos méretű készülékek számára túl kicsi helyeken is elférjen. A teljesítményt érintő kompromisszumok nélkül továbbra is élvezheti a kiváló eredményeket minden alkalommal, amikor kedvenc ruháit mosja.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Igen |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 3 tag 2 tag |
| Töltet kapacítás | 6 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 74 dB |
| Tartály anyaga | Carboran |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 41.1 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 84.3 cm |
| Súly | 58.5 kg |
| Kábel hossza | 1.4 m |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | B energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 48 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Extra öblítés Előmosás Gyors mosás Késleltetett indítás Elindítás/Megállítás Centrifuga nélküli funkció |
| Késleltetett indítás | 9 h |
| Biztonsági funkciók | Flood protection Gyermekzár |
| Technológia | SteamCare SensiCare Inverteres motor állandó mágnessel |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Selyem Gyapjú Pamut Műszálas Sportruházat Vékony Öblítés Centrifuga/Szivattyúzás Farmer Dzsekik Eco 40-60 AntiAllergy gőz Gyors 14 perc Baba dolgok |
| Mosási programok száma | 14 |
| Gyorsmosás hossza | 14 min |
| Fordulatszámok | 4 |
| Hőmérséklet fokozatok | 5 |
| ECO program időtartama | 3 h 17 min |