Techfit mini edzőkerékpár
A Techfit PED2N regeneráló kerékpárt regeneráló gyakorlatokhoz ajánljuk, és ergonomikus kialakítása az optimális használat érdekében. A kerékpár kompakt mérete és könnyű súlya megkönnyíti a kezelést és a tárolást.
A Techfit PED2N mini fitneszkerékpár egy kicsi és egyszerű fitneszeszköz, amely lehetővé teszi a karok és a lábak edzését, miközben a vállakat és a hát felső részét érinti; A pedálozás előre/hátra történik.
Ideális mozgásszegény életmódot folytatóknak, valamint idős, mozgáskorlátozott embereknek; Funkcionalitása miatt fogyatékkal élők is használhatják. A kerékpár terhes nők számára is tökéletes; Könnyű testmozgás javasolt a terhesség első napjától az utolsó napig.
A kerékpár összecsukható, 2 nagyon egyszerű lépésben össze- és széthajtható; Húzza meg a lábon lévő gyűrűt a csatlakozások rögzítéséhez, majd távolítsa el a kerékpár lábait, amíg kattanást nem hall. Az összecsukható funkciónak köszönhetően kis helyet foglal; Szinte bárhol tárolható, íróasztal alatt, munkaasztal alatt, szekrényben stb.
A számítógép egyszerűen használható egyetlen gombbal, amely a következő értékeket mutatja a kijelzőn: idő, ismétlések, kalória, RPM és SCAN. A számláló lehetővé teszi a teljes ellenőrzést az edzés során, valamint az edzésről edzésre való haladás megfigyelését. A kézi működtetésű beállító gomb segítségével igény szerint állíthatja be a készülék ellenállását, a csúszásgátló lábak pedig stabilitást biztosítanak!
| Általános jellemzők |
| Sport | Fitnesz/Edzés, Kerékpározás, Spinning |
| Kerékpár típusa | Standard |
| Mechanizmus | Mechanikus |
| Szint | Kezdő, Középhaladó |
| Funkciók | Összecsukható, Idő, Sebesség, Kalória, Scan |
| Nehézségek fokozati száma | 5 |
| Maximális támogatott súly | 100 kg |
| Szín | Fekete |
| Méretek |
| Súly | 2.35 kg |
| Hosszúság | 50 cm |
| Szélesség | 35 cm |
| Magasság | 24 cm |