A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| Jellemzők | |
| Termék típusa: | Magic Trackpad érintőpad |
| Kompatibilis gyártók: | Apple |
| Kompatibilitás: | OS X 10.11‑es vagy újabb rendszerű Mac, iPadOS 13.4-es vagy újabb rendszerű iPad |
| Támogatott operációs rendszerek: | Mac OS X 10.11‑es vagy újabb, iPadOS 13.4-es vagy újabb |
| Csatlakozók: | Lightning |
| Különleges jellemzők: | Force Touch, Multi-Touch |
| Szélesség: | 16 cm |
| Magasság: | 1.09 cm |
| Mélység: | 11.49 cm |
| Szín: | Fekete |
| Tömeg: | 0.23 kg |
| Doboz tartalma: | Magic Trackpad, USB‑C – Lightning kábel |


