Force Touch technológia Már asztroszürke bevonattal is. A beépített akkumulátoros, tölthető Magic Trackpad 2 az asztali számítógépekre is elhozza a Force Touch technológiát.
Hatékony és kényelmes Az érintőpad alatti négy nyomásérzékelőnek köszönhetően bárhová koppinthatsz. Sőt a rendszer a legkisebb nyomáskülönbséget is érzékeli, így az ujjaid még többre lesznek képesek, és még mélyebbre merülhetsz a tartalmaidban. A Magic Trackpad 2 teljes érintőfelülete üvegből készült, és közel 30 százalékkal nagyobb, mint a korábbi érintőpadé. Ennek, valamint a laposabb kialakításnak köszönhetően minden eddiginél hatékonyabban és kényelmesebben görgetheted és lapozhatod a kedvenc tartalmaidat.
Automatikus A Magic Trackpad 2 párosítása automatikus, így akár azonnal elkezdheted használni a Maceddel. Akkumulátora pedig egy hónapig vagy akár tovább is biztosítja a kellő energiát a működéshez egyetlen feltöltéssel.
| Technikai adatok |
| Magasság | 0,49–1,09 cm |
| Szélesség | 16 cm |
| Mélység | 11,49 cm |
| Tömeg | 0,231 kg |
| Általános jellemzők | Force Touch, Multi-Touch |
| Csatlakozók és bővíthetőség |
| Bluetooth | igen |
| Lightning port | igen |
| Vezeték nélküli kapcsolat | igen |
| Rendszer-követelmények | Bluetooth 4.0 -kompatibilis Mac számítógép OS X 10.11 vagy újabb operációs rendszerrel |
| A doboz tartalma | Magic Trackpad 2, Lightning–USB átalakító kábel |