A gaming számítógép mellől egy rendes gamer szék sem maradhat ki. A minőségi Anda Seat T - Pro 2 XL fekete/szürke egy alaposan megtervezett felépítésű, hatékony modell, amely sokkalta kényelmesebbé teszi a játékot. Hinta mechanikával szerelték fel. Ez egy egyszerű megoldás, amely megfelelő ellenállással rendelkezik a visszadőlés ellen, így jobb tartást biztosít. A stílusos Anda Seat gamer szék szerkezetének anyaga fém. Mivel játék közben a könyök támasztása is fontos, evégett a gyártó magasság, felső rész elforgatása, mozgatás előre/hátra és mozgatás jobbra/balra kartámasszal látta el. A fejtámla a gamer székeknél elmaradhatatlan felszereltség, erről pedig ennél a modellnél sem kell lemondanod. A hátfájás ellen kiváló a deréktámasz is, ami segít, hogy a megfelelő pozícióban ülj. Ha az ülést még egészségesebbé szeretnéd tenni, a dinamikus ülés lesz a megfelelő választás, ami elősegíti az izmok enyhe aktivitását. A minőségi Anda Seat T - Pro 2 XL fekete/szürke az ülésmagasság beállítását is lehetővé teszi, amelynek köszönhetően a hosszabb ülések során is maximum komfortot szavatol.
Anda Seat T - Pro 2 XL fekete/szürke gamer szék kitűnő minőségű anyagokból A minőségi Anda Seat gamer szék nagyszerű kényelmet biztosít a számítógép előtt. A textil bevonata igazán kényelmes és légáteresztő. Az ülőpárnázatot ún. HR habból készítették, ami egy modern és elasztikus anyag. A zökkenőmentes gurulást a gumi szavatolják, amelyek jól bírják a terhelést és nem akadnak el.
Tulajdonságok: - A szuper fekete és szürke szín fokozza a népszerű Anda Seat által készített gamer szék látványos kivitelezését
- Hintamechanika a kényelmes támasztás érdekében
- A dinamikus ülésnek hála még játék során is aktívan fogsz ülni
- A fejtámla egészen a nyaki gerincig segít a háttámasztásban
- Erős fém konstrukció
- A klassz Anda Seat gamer szék maximális terhelhetősége: 200 kg
- A huzat anyaga: textil
- A gamer szék huzata Textil
- A gumis kerekek kíméletesek a padlóhoz és csendesen gurulnak
- A deréktámasz nem engedi, hogy görnyedten ülj
- Az ülőke töltőanyaga Hideg hab (HR hab)
- Állíthatóság: háttámla dőlésszöge, háttámla vízszintes helyzetbe állítása és ülésmagasság
| Anyag |
| Ülőke töltőanyaga | Hideg hab (HR hab) |
| Konstrukció anyaga | Fém |
| Bevonat anyaga | Textil |
| Méret & Tömeg |
| Ülés szélessége | 42 cm |
| Maximális ülésmagasság | 56 cm |
| Minimális ülésmagasság | 49 cm |
| Háttámla min. magassága | 87 cm |
| Szék/fotel szélessége | 58 cm |
| Szék/fotel tömege | 33 kg |
| Háttámla max. magassága | 87 cm |
| Konstrukció |
| Támlák | Deréktámasszal, Fejtámlával, Kartámasszal |
| Beállítási lehetőségek | Háttámla dőlésszöge, Háttámla vízszintes helyzetbe állítása, Ülésmagasság |
| Mechanika | Hinta |
| Összeszerelés | A vevőnek kell összeszerelni |
| Ülőke | Egyensúlyozó elemekkel |
| Konstrukció | Forgó |
| Terhelés |
| Maximális terhelhetőség | 200 kg |
| Karfa |
| Kartámaszok beállítása | Felső rész elforgatása, Magasság, Mozgatás előre/hátra, Mozgatás jobbra/balra |
| Kartámasz típusa | Állítható |
| Kerekek |
| Felület kerekek szerint | Univerzális |
| Kerekek anyaga | Gumírozott |
| Görgők | Görgős |
| Szín |
| Szín | Fekete, Szürke |
| Rendeltetés |
| Rendeltetés | Gamer |