Anda Seat Luna Premium Gaming Chair
A gaming számítógép mellől a gamer szék semmiképpen sem hiányozhat. A fantasztikus Anda Seat Luna Premium Gaming Chair - L size - Black Fabric egy praktikus felépítésű, népszerű modell, amely sokkalta kényelmesebbé teszi a játékot. Hinta mechanikával szerelték fel. Ez egy egyszerűbb rendszer, amely megfelelő ellenállást biztosít a hátnak. A stílusos Anda Seat gamer szék szerkezetének anyaga fém. Mivel játék közben a könyök támasztása is fontos, ezért a gyártó magasság kartámasszal szállítja. A fejtámasz a gamer székeknél gyakorlatilag kötelező felszereltség és támogatja az egész test megtámasztását, egészen a nyaki gerincig. A hátfájás ellen kiváló a deréktámasz is, ami segít a helyes testtartásban. Ha ülés közben szeretnéd megdolgoztatni az izmaidat is, a dinamikus ülés lesz a megfelelő választás, ami biztosítja az izmok enyhén aktív átmozgatását. A szuper Anda Seat Luna Premium Gaming Chair - L size - Black Fabric az ülésmagasság beállítását is lehetővé teszi, amelynek köszönhetően hosszú órákra komfortos ülést szavatol. Ennél a terméknél a lábkeresztet és a lábakat műanyag anyagból készítették.
Anda Seat Luna Premium Gaming Chair - L size - Black Fabric gamer szék minőségi anyagból
A minőségi Anda Seat gamer szék nagymértékben javítja a játékélményt. A textil anyaga elegáns és meglehetősen kényelmes. A párnázatot ún. HR habból gyártották, ami egy modern és flexibilis anyag. A műanyagból készített lábak szilárdak és könnyűek. A szék sima gurulását a gumi biztosítják, amelyek nem akadnak el és jól bírják a terhelést.
Anda Seat Luna Premium Gaming Chair - L size - Black Fabric gamer szék - leglényegesebb jellemzők- A népszerű fekete szín még inkább kiemeli a népszerű Anda Seat által gyártott gamer szék látványos kivitelét
- Hintamechanika a komfortos támasztásért
- A dinamikus ülésnek hála még játék során is aktívan fogsz ülni
- A fejtámla egészen a nyaki gerincig segít a háttámasztásban
- Erős fém konstrukció
- A szuper Anda Seat gamer szék max. teherbírása: 90 kg
- A szilárd műanyagból készült lábak könnyűek
- Huzat: textil
- A gamer szék huzata Textil
- A gumis kerekek kíméletesek a padlóhoz
- A deréktámasz a helyes pozícióban tartja a hátadat
- Az ülőke töltőanyaga: Hideg hab (HR hab)
- Testreszabhatóság: háttámla vízszintes helyzetbe állítása, ülésmagasság, fejtámla magassága, deréktámasz magassága és pozíció rögzítése
| Karfa |
| Kartámaszok beállítása | Magasság |
| Kartámasz típusa | Állítható |
| Anyag |
| Konstrukció anyaga | Fém |
| Üléshuzat típusa | Kárpit |
| Lábkereszt/lábak anyaga | Műanyag |
| Bevonat anyaga | Textil |
| Ülőke töltőanyaga | Hideg hab (HR hab) |
| Terhelés |
| Maximális terhelhetőség | 90 kg |
| Konstrukció |
| Mechanika | Hinta |
| Összeszerelés | A vevőnek kell összeszerelni |
| Ülőke | Egyensúlyozó elemekkel |
| Konstrukció | Forgó |
| Támlák | Deréktámasszal, Fejtámlával, Kartámasszal |
| Beállítási lehetőségek | Deréktámasz magassága, Fejtámla magassága, Háttámla vízszintes helyzetbe állítása, Pozíció rögzítése, Ülésmagasság |
| Rendeltetés |
| Rendeltetés | Gamer |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Kerekek |
| Kerekek anyaga | Gumírozott |
| Görgők | Görgős |
| Kerék átmérője | 6 cm |
| Felület kerekek szerint | Univerzális |
| Méret & Tömeg |
| Háttámla max. magassága | 132 cm |
| Ülés szélessége | 52 cm |
| Maximális ülésmagasság | 55 cm |
| Minimális ülésmagasság | 45,5 cm |
| Szék/fotel szélessége | 52 cm |
| Szék/fotel tömege | 23 kg |