Anda Seat Kaiser Series 3 XL fekete szövet
Az igényes játékfanatikusok felszereléséből a gamer szék semmiképpen sem maradhat el.
A profi Anda Seat Kaiser Series 3 XL fekete szövet egy alaposan megtervezett felépítésű, minőségi modell, amely sokkal kényelmesebbé teszi a játékot. Hinta mechanikával büszkélkedhet. Ez egy olyan megoldás, amely biztosítja a háttámla merevségét. A szuper Anda Seat gamer szék szerkezetének anyaga fém. A fejtámla a gamer székeknél elmaradhatatlan felszereltség és támogatja az egész test megtámasztását, egészen a nyaki gerincig. A hátfájás ellen kiváló a deréktámasz is, ami segít, hogy a megfelelő pozícióban ülj. Ha szeretnéd kihasználni a hosszú órákig tartó ülést, dinamikus üléssel rendelkező széket válassz, ami aktív ülést tesz lehetővé. A szuper Anda Seat Kaiser Series 3 XL fekete szövet az ülésmagasság beállítását úgyszintén lehetővé teszi, amelynek köszönhetően hosszabb ülés esetén is megfelelő komfortot szavatol.
Anda Seat Kaiser Series 3 XL fekete szövet gamer szék kitűnő minőségű anyagból
A klassz Anda Seat gamer szék nagymértékben javítja a játékélményt. A textil felülete igazán kényelmes és légáteresztő. Az ülőhely párnázatát ún. hideghabból készítették, ami egy korszerű és rugalmas anyag. A gamer szék sima gurulását a gumi szavatolják, amelyek remekül bírják a terhelést és nem akadnak el.
Anda Seat Kaiser Series 3 XL fekete szövet gamer szék - legfontosabb jellemzők:- A szuper fekete szín tovább fokozza a kedvelt Anda Seat által készített gamer szék lenyűgöző dizájnját
- Hintamechanika a kényelmes támasztásért
- A dinamikus ülésnek hála még játék közben is aktívan fogsz ülni
- A fejtámla az egész hát, de főként a nyaki gerinc tartását biztosítja
- Erős fém konstrukció
- A klassz Anda Seat gamer szék maximális terhelhetősége: 180 kg
- A gamer szék huzatának anyaga: textil
- Csendes mozgású és padlókímélő gumis kerekek
- A deréktámasz a helyes pozícióban tartja a hátadat
- Az ülőke töltőanyaga Hideg hab (HR hab)
- Testreszabhatóság: háttámla dőlésszöge, háttámla vízszintes helyzetbe állítása, ülésmagasság, fejtámla magassága és deréktámasz magassága
| Karfa |
| Kartámaszok beállítása | Felső rész elforgatása, Magasság, Mozgatás előre/hátra, Mozgatás jobbra/balra |
| Anyag |
| Bevonat anyaga | Textil |
| Ülőke töltőanyaga | Hideg hab (HR hab) |
| Konstrukció anyaga | Fém |
| Terhelés |
| Maximális terhelhetőség | 180 kg |
| Konstrukció |
| Mechanika | Hinta |
| Összeszerelés | A vevőnek kell összeszerelni |
| Ülőke | Egyensúlyozó elemekkel |
| Konstrukció | Forgó |
| Támlák | Deréktámasszal, Fejtámlával, Kartámasszal |
| Beállítási lehetőségek | Deréktámasz magassága, Fejtámla magassága, Háttámla dőlésszöge, Háttámla vízszintes helyzetbe állítása, Ülésmagasság |
| Rendeltetés |
| Rendeltetés | Gamer |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Kerekek |
| Görgők | Görgős |
| Felület kerekek szerint | Univerzális |
| Kerekek anyaga | Gumírozott |
| Méret & Tömeg |
| Háttámla max. magassága | 83 cm |
| Ülés szélessége | 53 cm |
| Maximális ülésmagasság | 53,5 cm |
| Minimális ülésmagasság | 44,5 cm |
| Háttámla min. magassága | 83 cm |
| Szék/fotel szélessége | 53 cm |
| Szék/fotel tömege | 33 kg |