SmartStorage fémpolc 180x100x30cm, 5 db MDF polc, 100 kg/polc, horganyzott, felcsatolható összeállítás
Tulajdonságok:
- Fémpolc 5 db MDF polccal, 180x100x30 cm, 100 kg/polc, horganyzott, A Smart Storage bármilyen térbe beépíthető: otthon, garázsban és raktárban, kivéve párás környezetet, biztosítva a különböző tárgyak kényelmes tárolását.
- Nagyon tartós horganyzott acélból készült.
- A fémpolc magassága 180 cm, és csíptetővel rögzíthető.
- 5 db 100x30 cm méretű MDF polcból áll.
- A fém állvány minden polca legfeljebb 100 kg súlyt bír el, amelyet egyenletesen kell elosztani a polcon. Ezt a súlyt csak akkor tudja elviselni, ha a polcot és a súlyokat megfelelően helyezi el az összeszerelési rajz utasításai szerint.
- A megengedett legnagyobb terhelés 500 kg.
- A polcok közötti távolság állítható. A polcok elhelyezhetők magasabban vagy alacsonyabban, egyenlő távolságra vagy nem, az Ön igényei szerint, de nagyon fontos, hogy kövesse az összeszerelési rajzon található összeszerelési utasításokat.
- Az alján műanyag támasztékok találhatók, amelyek megakadályozzák a ráhelyezett felületek megkarcolódását, valamint növelik a tapadást és a stabilitást.
- Az összeszereléshez két ember szükséges, védőkesztyűt és gumikalapácsot kell használni. A helyes, gyors és eseménymentes összeszerelés érdekében kövesse az útmutatóban található képeket lépésről lépésre.
| Általános jellemzők |
| Terméktípus | Polc |
| Használat | Otthoni felhasználás |
| Felszerelési mód | Padló |
| Összeszerelési állapot | Szétszerelt |
| Polcok száma | 5 |
| Maximális terhelhetőség | 100 kg |
| Anyag | Fém |
| Polc anyaga | MDF |
| Főbb jellemzők | Állítható Galvanizált |
| Szín | Barna Ezüstszín |
| Csomag tartalma | 1 x Polc |
| Méretek |
| Magasság | 180 cm |
| Hosszúság | 100 cm |
| Szélesség | 30 cm |