Anda Seat Kaiser 3E XL, Bright Yellow Fabric
A gaming számítógép mellől a gamer szék sem maradhat ki. A kiváló minőségű Anda Seat Kaiser 3E XL, Bright Yellow Fabric egy alaposan megtervezett felépítésű, minőségi modell, amely sokkalta kényelmesebbé teszi a játékot. Hinta mechanikával működik. Ez egy egyszerű megoldás, amely megfelelő ellenállással rendelkezik a visszadőlés ellen, így jobb tartást biztosít. A minőségi Anda Seat gamer szék szerkezetének anyaga fém. Mivel játék alatt a könyök támasztása is fontos, ez okból a gyártó magasság, felső rész elforgatása, mozgatás előre/hátra és mozgatás jobbra/balra kartámasszal szállítja. A fejtámasz a gamer székeknél majdnem elengedhetetlen, így ezzel a modellel kényelmesen megtámaszthatod a nyakadat és a fejedet. Nagyon hatékony a hátfájás ellen a deréktámasz is, ami segít, hogy a megfelelő pozícióban ülj. Ha a lehető legegészségesebb ülésre törekszel, dinamikus üléssel rendelkező széket válassz, ami aktív ülést tesz lehetővé, az izomzat használatának szükségességével. A profi Anda Seat Kaiser 3E XL, Bright Yellow Fabric az ülésmagasság beállítását szintén lehetővé teszi, amelynek köszönhetően a hosszabb ülések során is maximum komfortot szavatol. Ennél a modelltípusnál a lábkeresztet és a lábakat fém anyagból gyártották.
Anda Seat Kaiser 3E XL, Bright Yellow Fabric gamer szék tartós anyagból
A minőségi Anda Seat gamer szék nagyszerű kényelmet biztosít a számítógép előtt. A textil huzat kényelmes és légáteresztő. A párnázatot úgynevezett HR habból készítették, ami egy korszerű és elasztikus anyag. A zökkenőmentes gurulást a gumi bevonattal készült teszik lehetővé, amelyek remekül bírják a terhelést és nem akadnak el.
Anda Seat Kaiser 3E XL, Bright Yellow Fabric gamer szék - fontosabb jellemzők
- A szuper sárga szín még inkább kiemeli a népszerű Anda Seat által készített gamer szék látványos kivitelezését
- Hintamechanika a komfortos támasztásért
- A dinamikus ülésnek köszönhetően még játék során is aktívan fogsz ülni
- A fejtámasz biztosítja a helyes gerinctartást
- Tartós fém konstrukció
- A szuper Anda Seat gamer szék maximális teherbírása: 150 kg
- A gamer szék huzatának anyaga: textil
- A gamer szék huzata Textil
- Az alsó rész fémből készült
- Csendes mozgású és padlókímélő gumis kerekek
- A deréktámasz a megfelelő pozícióban tartja a hátadat
- Az ülőke töltőanyaga: Hideg hab (HR hab)
- Állíthatóság: háttámla vízszintes helyzetbe állítása, ülésmagasság, fejtámla magassága, deréktámasz magassága és pozíció rögzítése
| Terhelés |
| Maximális terhelhetőség | 150 kg |
| Méret & Tömeg |
| Minimális ülésmagasság | 46 cm |
| Szék/fotel szélessége | 57 cm |
| Szék/fotel tömege | 28 kg |
| Maximális ülésmagasság | 52 cm |
| Háttámla max. magassága | 133 cm |
| Ülés szélessége | 54 cm |
| Kerekek |
| Felület kerekek szerint | Univerzális |
| Kerekek anyaga | Gumírozott |
| Görgők | Görgős |
| Anyag |
| Bevonat anyaga | Textil |
| Ülőke töltőanyaga | Hideg hab (HR hab) |
| Lábkereszt/lábak anyaga | Fém |
| Konstrukció anyaga | Fém |
| Üléshuzat típusa | Kárpit |
| Konstrukció |
| Mechanika | Hinta |
| Támlák | Deréktámasszal, Fejtámlával |
| Ülőke | Egyensúlyozó elemekkel |
| Beállítási lehetőségek | Deréktámasz magassága, Fejtámla magassága, Háttámla vízszintes helyzetbe állítása, Pozíció rögzítése, Ülésmagasság |
| Konstrukció | Forgó |
| Összeszerelés | A vevőnek kell összeszerelni |
| Kartámaszok |
| Kartámaszok beállítása | Felső rész elforgatása, Magasság, Mozgatás előre/hátra, Mozgatás jobbra/balra |
| Kartámasz típusa | Állítható |
| Kartámasz tulajdonságai | Kárpitozott |
| Szín |
| Szín | Sárga |
| Rendeltetés |
| Rendeltetés | Gamer |
| Típus | Irodai szék |