A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




| Általános tulajdonságok | |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők | |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Ajtók száma | 1 |
| Nettó űrtartalom | 309 l |
| Ajtó nyítása | Jobb |
| Hűtőrendszer | Statikus |
| Hűtőfolyadék | R600a |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Szín | Fehér |
| Hűtőszekrény | |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 309 l |
| Hűtő polcok száma | 6 |
| Ajtórekeszek száma | 5 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz Tejtermék rekesz Tojástartó Palacktartó |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vízadagoló | Nem |
| Főbb jellemzők | |
| Tulajdonság | Világítás |
| Technológiák | ProSmart inverteres motor |
| Energiatakarékosság és teljesítmény | |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Zajszint | 36 dB |
| Energiahatékonysági osztály | A+ energiaosztály az A+++-tól D-ig terjedő skálán |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | F energiaosztály |
| Klímaosztály | SN-T |
| Évi energiafogyasztás | 146 kWh |
| Napi energiafogyasztás | 0.6 kWh |
| Méretek | |
| Magasság | 177.5 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Mélység | 54.5 cm |
| Súly | 55 kg |


