Mindig új megjelenésEgyszerű kialakításával és letisztult fehér házával a kompakt Mi Smart Clock tökéletesen illeszkedik bármelyik szobába. Válassz 10 óralap-design közül, és válassz színt saját ízlésednek megfelelően.Időről időre cseréld le a témát, és mindig újnak fog tűnni!
Tartsd naprakészenA Mi Smart Clock minden szükséges információval ellát. A Google segítségével az ébredés és az ágyba készülődés még sosem volt ilyen egyszerű. Szervezd meg a reggeli rutinodat, figyeld az aktuális időjárást, naptárat, ingázási információkat, híreket és még sok mást.
Játszd le kedvenc zeneszámaidatHallgasd kedvenc zenéidet, podcastjaidat vagy rádióműsoraidat a YouTube Music vagy a Spotify alkalmazásból közvetlenül a Mi Smart Clock készülékeden. Az okosóra a Chromecasttel is működik, így kedvenc műsoraidat, filmjeidet vagy zenéidet közvetlenül a tévére vagy a hangszórókra streamelheted, csupán a hangodat használva.
Csak beszélj a Google-lal, hogy "jól csinálja"Beszélj a Google-lal a Mi Smart Clock készülékén. Válaszokat kaphatsu anélkül, hogy az ujjadat is megmozdítanád. Használd a hangodat ébresztés beállítására, válaszok kérésére, időjárás-jelentésre, zenelejátszásra és még sok másra. A kezdéshez egyszerűen mondd ki az "OK Google" mondatot.
Okos otthoni eszközök vezérléseCsatlakozz más Smart Home eszközökhöz, és használd a Mi Smart Clockot vezérlőközpontként. Hangüzenet Mi Smart Clock a légtisztító bekapcsolásához vagy a fény kikapcsolásához. Nulla erőfeszítés, tiszta élvezet.
Biztonságérzetet nyújtCsatlakoztasd a Mi Smart Clockot az MI kamerához, hogy közvetlenül az óra képernyőjén láthassad, mit rögzít a kamera. Használd arra, hogy megnézhesd, alszik-e a gyermeked, vagy hogy ki kopogtat az ajtódon.
| Műszaki adatok |
| Terméktípus | Intelligens óra |
| Kompatibilitás | Android 4.4 vagy újabb verzió, iOS 9 és újabb operációs rendszer |
| Képernyő átlója | 4" |
| Képernyő felbontása | 800 × 480 px |
| Kapcsolat-Hálózat | Wi-Fi 2.4G, Bluetooth 5.0 |
| Csatlakozók | Micro USB - 1 db |
| Tápegység | 5V / 2A |
| Beépített mikrofon | Igen, dupla |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 81,5 mm |
| Szélesség | 113 mm |
| Vastagság | 68 mm |
| Súly | 272 g |