PocketBook Touch Lux 5 –időtálló sikertermék új képességekkelA 6 hüvelykes E Ink Carta™ HD kijelző, az intelligens SMARTlight funkció és a mindössze 155 g-os tömeg révén a PocketBook Touch Lux 5 kiváló választás mindazok számára, akik minden szabad percüket a kényelmes és biztonságos olvasásnak kívánják szentelni.
Intelligens SMARTlight-technológiaA SMARTlight technológia kényelmessé varázsolja az olvasást bármilyen körülmények közepette, mivel automatikusan beállítja a fényerőt és a színhőmérsékletet az éppen aktuális fényviszonyoknak megfelelően. Az automatikus mód mellett a felhasználó manuálisan is beállíthatja az elülső megvilágítás fényerejét és színhőmérsékletét. Ezen túlmenően pedig beállítássablonokat menthet el, amelyeket ezt követően gyorsan kiválaszthat és alkalmazhat. A kijelző fényereje és színhőmérséklete az olvasás megszakítása nélkül módosítható, csak végig kell húznia ujját a kijelzőn.
Szemkímélő kijelzőA PocketBook Touch Lux 5 készülék 6 hüvelykes, több érzékelőt tartalmazó, HD felbontású E Ink Carta™ kijelzővel rendelkezik, amelynek fő előnye a kifogástalan megbízhatóság és a biztonságos használhatóság. A technológiának köszönhetően a kijelző optikai jellemzői szinte azonosak egy szokványos papírlap jellemzőivel, így a felhasználó órákon át olvashat anélkül, hogy károsítaná a látását vagy hogy fáradtság miatt visszaesne a koncentrációs képessége. Továbbá az E Ink kijelző a legszikrázóbb napsütésben sem veri vissza a napsugarakat, így kényelmesen olvashatunk a szabad ég alatt a strandon, a parkban, vagy csak egyszerűen az erkélyen.
Rendkívül könnyű és bámulatosan stílusosA kiváló Touch Lux termékcsalád hagyományaihoz hűen az új modell a 2019-ben Red Dot díjjal jutalmazott kialakítást viszi tovább. Bármilyen stílushoz illik, legyen szó kényelmes vagy elegáns megjelenésről. A készülék nem csupán kialakításában, de stílusos színei révén is kiemelkedik: klasszikus Ink Black és a vonzó Ruby Red színekben is elérhető. Az új e-olvasó hihetetlenül könnyű és ergonomikus, tömege mindössze 155 gramm.
Gyors processzor, 19 támogatott formátum és óriási tárhely könyveknek.Hála az új kétmagos processzornak, a PocketBook Touch Lux 5 még kényelmesebben használható: az alkalmazások és a könyvek gyorsabban megnyílnak, a lapozás pedig még gördülékenyebb. Az e-olvasó 8 GB belső memóriával rendelkezik, ezen felül a PocketBook Touch Lux 5 akár 32 GB-os memóriakártyákkal is bővíthető, amiből az következik, hogy óriási tárhely áll rendelkezésre teljes elektronikus könyvtár kialakítására. A PocketBook e-olvasók hagyományosan kimagaslanak a mezőnyből a számos támogatott formátum révén, és ez alól a PocketBook Touch Lux 5 sem kivétel. A modell 19 könyvformátumot és 4 grafikus formátumot támogat, így nem kell fájlátalakításra vesztegetnie idejét.
Egy hónapot meghaladó aktív üzemidő egyetlen töltésselAz E Ink technológiának köszönhetően az e-olvasó rendkívül energiahatékony eszköz. A PocketBook Touch Lux 5 könnyedén képes több mint egy hónap mindennapi használatot biztosítani egyetlen feltöltéssel. A készülék takarószenzorral rendelkezik, ami jelentősen megnöveli az akkumulátor üzemidejét: az e-olvasó automatikusan alvó módba kapcsol a fedőlap lecsukását követően.
| Képernyő |
| Kijelző technológia | E-ink |
| Kijelzés | Szürkeárnyalatos |
| Kijelző átmérő | 6 inch |
| Felbontás | 758 x 1024 |
| Szürke árnyalatok száma | 16 |
| Optikai felbontás | 212 ppi |
| Általános tulajdonságok |
| Támogatott fájltípusok | PDF DJVU DOC RTF FB2 TXT EPUB HTML MOBI JPEG PNG TIFF DOCX BMP PRC FB2.ZIP CHM ACSM HTM CBZ CBR |
| Kapcsolódás | USB Wi-Fi Kártyaolvasó |
| USB típus | MicroUSB |
| Funkciók | Háttérvilágítás Érintőképernyő Szótár |
| Processzor frekvencia | 1 GHz |
| Csomag tartalma | 1 x mikro USB-kábel 1 x eBook olvasó |
| Szín | Fekete |
| Memória |
| Tárolókapacitás | 8 GB |
| Memóriakártya típusa | MicroSD |
| Maximálisan támogatott memóriakártya | 32 GB |
| RAM memória kapacitás | 512 MB |
| Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | Li-Polymer |
| Akkumulátor élettartam | 4 hét |
| Méretek |
| Magasság | 161.3 mm |
| Szélesség | 108 mm |
| Vastagság | 8 mm |
| Súly | 155 g |