Ragadd meg a pillanatot Ismerkedj meg a DJI Spark-al, egy mini drónnal, ami a DJI összes olyan technológiáját tartalmazza, ami lehetővé teszi a pillanat megörökítését. Az intelligens repülési funkciókkal, mechanikus gimballal és a gyönyörű képminőséggel segít kiterjeszteni a kreativitásod.
Gyors használat A FaceAware segítségével a DJI SPARK Fly More Combo drón arcfelismeréssel száll fel a felhasználó kezéből. A bekapcsolás utáni pár másodpercben képes elindulni.
Egyszerű vezérlés Készíts elképesztő légi felvételeket csupán kézjelek használatával, mindenféle távirányító vagy okos eszköz használata nélkül.
Használd könnyedén Az intelligens repülési módok és az intuitív vezérlések segítenek a filmes légi videofelvételek létrehozásában csupán néhány érintéssel.
Szerkeszd és oszd meg A DJI 4 GO app funkciói automatikus szerkesztési sablonokat és szűrőket tartalmaznak. Gyorsan szerkesztheted a videókat és oszthatod meg őket közvetlenül a közösségi médián.
Intelligens repülési módokQuickShot: videók egy érintésre Hagyd, hogy a DJI SPARK Fly More Combo drón professzionális videókat készítsen rólad. A QuickShots segít lenyűgöző felvételeket készíteni filmszerű kompozícióval.
TapFly: mutass rá és repülj TapFly üzemmódban csak képzeld el a felvételed és a Spark elkészíti Neked.
Koordinálás Bökj a kijelzőn egy adott helyre és repülj oda tartva az adott magasságot.
ActiveTrack: maradj a célon Az ActiveTrack segítségével a Spark képes automatikusan felismerni a különböző formájú és méretű tárgyakat, utána pedig követni őket. Ez még könnyebbé és megbízhatóbbá teszi a követést.
Követés Kövesd a célpontod hátulról, elölről vagy akár körkörösen.
Profil Kövesd a célpontot fix oldalirányú perspektívából.
Gesztus: a pillanataid, rögzítve A gesztusok felismerése lehetővé teszi, hogy egyszerűen, pusztán kézmozdulatokkal irányítsuk drónunkat. A PalmControl használatával nyugodtan hagyd otthon a távirányítód vagy okos eszközöd.
Selfie Emeld fel a karjaid, hullámozz a kezeddel vagy formálj egy keretet az ujjaiddal és a Spark elkészíti a kért fotót.
PalmControl A DJI Spark képes követni a kézmozdulataidat vagy akár le- és felszállni a tenyeredre.
Mechanikus gimbal stabilizáció: rezgésmentes felvétel A Spark 2 tengelyes gimbaljának és az UltraSmooth technológiának köszönhetően rázkódás és remegés nélkül tudunk felvételeket készíteni.
Erőteljes optika: rögzítsd a világot Minden elkészített kép éles és élénk. A Spark nagylátószögű kamerája 25 mm gyújtótávolságú optikával van ellátva, melyben a lencsetagok öt csoportban helyezkednek el, ennek köszönhetjük a színhű és torzításmentes képeket.
1/2.3" szenzor: rögzíts még több részletet Kicsi és kompakt, a Spark kamerája egy 1/2.3"-os CMOS szenzorral van ellátva, ami lehetővé teszi rezgésmentes 1080p videók vagy 12MP képek rögzítését. A nagyobb pixelszám azt jelenti, hogy a Spark érzékenyebb a fényre és precízebb színvilágot rögzít.
Sorozatkép mód: sokoldalú fényképezés A Spark a DJI drónok megszokott rögzítési módjain kívül két új móddal: a Pano-val és a ShallowFocus-szal bővült.
Pano A Spark vízszintes és függőleges panorámákat készít automatikusan.
ShallowFocus A Spark egy 3D érzékelő technológiát használ a kis mélységélesség eléréséhez, így kiemelhetjük a témánkat a háttérből, akár a profik.
Sebesség és precíz irányítás Az aerodinamikus, könnyű és keskeny designnak köszönhetően a Spark minimális légellenállással képes szelni a levegőt. A gimbal és a kamera áramvonalas ezzel is növelve a stabilitást. Az erőteljes motorok segítségével a DJI Spark sport módban akár az 50km/h -t is elérheti. A kiforrott irányítási rendszernek köszönhető a repülés élvezetesebb, mint valaha.
HD Wi-Fi videó-jelátvitel: repülj messzebb, láss többet Innovatív HD Wi-fi technológia segíti a 720p élőkép közvetítését akár 2 km távolságból.
Maradj a levegőben: repülési idő kompromisszumok nélkül Az intelligens újításoknak köszönhetően a Spark nem ismer kompromisszumokat a repülési idő tekintetében. Egy teljesen feltöltött akkumulátorral akár 16 percet is képes a levegőben tölteni, felvételeket rögzítve.
FPV repülés: merülj el a repülés élményében Válts a sport módra és engedd szabadjára a Spark potenciálját. Ebben a módban a gimbalt FPV módra váltja, így úgy láthatod a világot, mint egy drón versenyző. Egy magasabb szintű FPV élményhez használható akár két DJI Goggles egyidejűleg, hogy másképp lássátok a világot.
Repülési autonomizmus: fokozott éberség A Spark repülési rendszere tartalmazza a kamerát, a vizuális helymeghatározó rendszert, a 3D érzékelő rendszert, a dupla GPS-t, a precíziós mérőrendszereket és a 24 magos erőteljes processzort. Ezek teszik lehetővé, hogy a Spark tartósan lebegjen akár 30 méter magasságban, érzékeljen akadályokat 5 méteren belül és biztonságosan leszálljon.
| Termék leírás |
| A csomag tartalma | DJI Spark |
| Távirányító |
| Tartalék propellerek (8 db) |
| Propellervédők (4 db) |
| Intelligens repülési akkumulátor (2 db) |
| Töltő |
| Tápkábel |
| Akkumulátortöltő központ (hub) |
| Micro USB kábel |
| Tárolódoboz |
| Válltáska |
| Test |
| Max. emelkedési sebesség: | 3m/s (sport módban szélcsendben) |
| Max. süllyedési sebesség: | 3m/s (auto landing módban) |
| Max. sebesség: | 50 km/h (sport módban szélcsendben) |
| Max. tengerszint feletti magasság: | 4000 m |
| Max. repülési idő: | 16 perc |
| Max. lebegési idő: | 15 perc |
| Működési hőmérséklet: | 0° és 40°C között |
| Helymeghatározó rendszer: | GPS/GLONASS, 2.4 GHz, FCC: 25 dBm; CE:18 dBm, SRRC: 18 dBm |
| Jeladó (EIRP) 5.8 GHz, FCC: | 27 dBm; CE: 14 dBm; SRRC:27 dBm |
| Működési frekvencia: | 2.400 - 2.483 GHz; 5.725 - 5.825 GHz |
| Felszálló súly: | 300 g |
| Méretek: | 143 x 143 x 55 mm |
| Átmérő: | 170 mm |
| 3D érzékelő rendszer |
| Akadály érzékelési távolság: | 0.2 - 5 m |
| Érzékenység: | Min. 20 x 20 cm-es tárgy, megfelelő megvilágítás |
| Kamera |
| Szenzor: | 1/2.3" CMOS |
| Effektív pixel: | 12 MP |
| Látószög: | 81.9° 25 mm f/2.6 |
| Videó: | 100-3200 |
| ISO tartomány: Fotó: | 100-1600 |
| Elektronikus zársebesség: | 2-1/8000s |
| Képméret: | 3968 x 2976, Szimpla fotó |
| Fotó módok: | Fotósorozat, Intervallum: 2/3/5/7/10/15/20/30/60s |
| Videó felbontás: | FHD: 1920 x 1080 30p |
| Max. bitráta: | 24 Mbps |
| Támogatott fájlformátum: | FAT32 |
| Fotó formátum: | JPEG |
| Videó formátum: | MP4 (MPEG-4 AVC/H.264) |
| Távirányító |
| Működési frekvencia: | 2.412-2.462 GHz; 5.745-5.825 GHz, 2.412-2.462 GHz, CE: 500 m; SRRC: 500 m |
| Max. jelátviteli távolság: | 5.745-5.825 GHz, FCC: 2 km; FCC: 2 km; CE: 300 m; SRRC: 1.2 km |
| Működési hőmérséklet: | 0° és 40°C között |
| Akkumulátor: | 2970 mAh, FCC: ≤26 dBm; 2.4 GHz, CE: ≤18 dBm; SRCC: ≤18 dBm |
| Jeladó teljesítmény: | FCC: ≤28 dBm; CE: ≤14 dBm; SRCC: ≤26 dBm, 5.8 GHz |
| Működési áram/feszültség | 950 mAh @3.7V |
| Vastagság: | 6.5 - 8.5 mm |
| Intelligens akkumulátor |
| Kapacitás: | 1480 mAh |
| Feszültség: | 11.4 V |
| Max. töltési feszültség: | 13.05 V |
| Akkumulátor típus: | LiPo 3S |
| Teljesítmény: | 16.87 Wh |
| Nettó súly: | Kb. 95 g |
| Töltési hőmérséklet: | 5° és 40° C között |
| Gimbal |
| Vezérelhető tartomány: | -85° és 0° között |
| Stabilizáció: | 2 tengelyes mechanikus |
| Érzékelő rendszer |
| Sebesség tartomány: | 36 km/h 2 m magasságban |
| Működési környezet: | Tisztán, jól látható felület, megfelelő visszaverődés (lux>15) |
| WiFi |
| Működési frekvencia: | 2.4 GHz/5.8 GHz |
| Max. átviteli távolság: | 100 m távolság, 50 m magasság |
| Töltő |
| Bemenet: | 100-240 V; 50/60 Hz; 0.5 A |
| Kimenet: | 5 V/3 A; 9 V/2 A; 12 V/1.5 A |
| Támogatott MicroSD kártyák |
| Típus | Sandisk 16/32 GB UHS-1 Micro SDHC |
| Kingston 16/32 GB UHS-1 Micro SDHC |
| Samsung 16/32 GB UHS-I Micro SDHC |
| Sandisk 64 GB UHS-1 Micro SDXC |
| Kingston 64 GB UHS-1 Micro SDXC |
| Samsung 64 GB UHS-I Micro SDXC |