Majdnem olyan könnyű, mint egy okostelefonA DJI Mini SE kevesebb mint 249 grammal majdnem olyan könnyű, mint egy hagyományos okostelefon. Ezáltal kivételesen hordozhatóvá válik, és a drónok legkisebb és legbiztonságosabb osztályába tartozik, ami számos országban mentesítheti bizonyos előírások alól.
Könnyen használhatóA DJI Fly egyszerű és intuitív felhasználói élményt kínál, lehetővé téve, hogy filmszerű fotókat készítsen néhány érintéssel. Tartalmazza továbbá a Flight Tutorial funkciót, amely segít a DJI Mini SE gyors és biztonságos használatba vételében.
Repüljön biztonságosan aggodalom nélkülA DJI Mini SE egy 360°-os propellervédelemmel van felszerelve, amely teljes mértékben védi a propellereket és javítja a repülés biztonságát. A fejlett érzékelőknek köszönhetően a DJI Mini SE pontosan lebegni is képes.
Hagyja, hogy az alkalmazás végezze el a munkátA DJI Fly alkalmazás számos kreatív pengét kínál, amelyek egyetlen érintéssel nagyszerű videókat generálnak. Még a szerkesztési tapasztalattal nem rendelkező kezdők is képesek bármely pillanatot közösségi médiasikerré változtatni.
Tárja fel az egetA kompakt, mégis nagy teljesítményű DJI Mini SE tökéletes kreatív partner, amely olyan módon örökíti meg a pillanatokat, hogy könnyedén felemeli a hétköznapokat. A könnyen használható DJI Fly alkalmazással együtt egyszerűsített repülési élményt és egy olyan perspektívát élvezhet, amelyhez foghatót még nem látott.
Bármelyik pillanatot átalakíthatóA DJI Mini SE 12 MP-es légi fotókat és 2,7K Quad HD videót támogat. A 3 tengelyes motoros gimbal kiváló kamerastabilitást biztosít, és éles, ultraéles felvételeket készít.
Az összetett felvételek könnyebbek, mint valahaA DJI Mini SE QuickShot üzemmódjaival, köztük a Dronie, Circle, Helix és Rocket üzemmódokkal néhány érintéssel olyan felvételeket készíthetsz, mintha egy hollywoodi film forgatásáról származnának. Csak válassza ki a QuickShot lehetőséget, és a DJI Mini SE egy előre beállított mozgást fog végrehajtani a felvétel során. Vegye fel az automatikusan generált rövid videót, és azonnal ossza meg barátaival a közösségi hálózatokon.
Meghosszabbított repülési időA DJI Mini SE súlya lehetővé teszi, hogy tovább maradjon a levegőben, mint a piacon kapható hasonló FlyCams. Élvezze az akár 30 perces repülési időt teljesen feltöltött akkumulátorral.
A dedikált távirányító akár 4 km távolságban is fenntartja a HD-videófolyamot. A levehető vezérlőpálcák könnyen tárolhatók a távirányítóban a további hordozhatóság érdekében.
Sima mozgás a filmszerű felvételhezLassítsa le a DJI Mini SE repülési sebességét és mozgását a pontosság és stabilitás extra rétegéért. Ez az üzemmód különösen hasznos, ha szűk vagy összetett helyeken repül.
Kétirányú töltő hubA kétirányú töltőközpont akár három akkumulátort is képes egymás után tölteni. Akkumulátorok tárolására és szállítására is használható, sőt, akár power bankként is használható mobilkészüléke töltéséhez.
DJI Mini Bag+Csomagolja be a DJI Mini SE-t és más kisebb tárgyakat, például az Osmo Action és a DJI Pocket sorozatot könnyedén ebbe a mindennapi használatra tervezett, jellegzetes táskába.
DIY kreatív készletKészítse el a FlyCam kamerát ezzel a készlettel, amely matricákat és színes filceket tartalmaz. Snap adapter A Snap adapter használatával a kompatibilis tartozékok széles választékával testre szabhatja DJI Mini SE készülékét.
Töltőbázis Mutassa meg DJI Mini SE készülékeit, miközben tölti ezzel a kényelmes töltőtalppal.
Propeller tartóEz a könnyű légcsavar tartó megvédi a FlyCam légcsavarokat a szállítás közbeni sérülésektől. Arra is használható, hogy a DJI Mini SE-t a táskájához vagy az övéhez rögzítse.
| Általános jellemzők |
| Irányíthatóság | Levegő |
| Tápellátás típusa | Akkumulátor |
| Összeszerelési állapot | Összeszerelt |
| Operációs rendszer | Android iOS |
| Kapcsolódás | USB Wi-Fi |
| Funkciók | 360° fordulás Automata visszatérés a bázisra Return Home |
| Kiadás típusa | Fly More Combo |
| Interfész | 1 x Kártyaolvasó |
| Csomag tartalma | MicroUSB kábel 1 x Drón Távirányító 3 x Elem 1 x Csavarhúzó 1 x Gimbal védő 1 x Tok 3 x RC kábel (microUSB, USB, Lightning)) 1 x USB C kommunikációs kábel 18 x Tartalék csavar 3 x Pár tartalék szárny 1 x Kétirányú töltő hub |
| Szín | Fehér |
| Hosszúság | 138 mm 245 mm |
| Szélesség | 81 mm 289 mm |
| Magasság | 58 mm 56 mm |
| Súly | 249 g |
| Műszaki specifikáció |
| GPS típus | GPS/GLONASS |
| RAM memória | Nincs |
| Akkumulátor típusa | Li-Po 2250mAh |
| Akkumulátor feszültség | 7.7 V 8.8 V |
| Drón működési jellemzői |
| Maximális üzemi távolság | 4000 m |
| Repülési idő autonómiája | 30 min |
| Maximális magasság | 3000 m |
| Maximális sebesség | 13 m/s |
| Maximális növekvő sebesség | 4 m/s |
| Maximális csökkenő sebesség | 3 m/s |
| Lebegési pontosság | Függőleges: ±0,1 m (Vision pozicionálással), ±0,5 m (GPS pozicionálással) Vízszintes: ±0,3 m (Vision pozicionálással), ±1,5 m (GPS pozicionálással) |
| Maximális dőlésszög | 30 ° |
| Üzemi hőmérséklet | 0 - 40 ° C |
| Drón kamera |
| Érzékelő típusa | CMOS |
| Érzékelő mérete | 1/2.3`` |
| Érzékelő felbontása | 12 Mpx |
| Képfelbontás | 4000 x 3000 |
| Videó felbontás | Full HD 2.7K |
| Videófelvétel formátuma | MP4 |
| Memóriahely típusa | MicroSD |
| Képformátum | JPEG |
| Távirányító |
| Működési frekvencia | 5.8 GHz 2.4 GHz |
| Maximális jeltartomány | 4000 m |
| Távirányító akkumulátor típusa | 3.6 V 2600mAh |