Peg Perego Tatamia Follow Me 3in1 etetőszék, 0-15kg, Bézs
Fejezze ki stílusát. Válassza az extrát. Mozogjon szabadon. Olaszországban készült.
Tatamia Follow Me, a multifunkcionális ülés, amely megkönnyíti az életét.
A Tatamia Follow Me Peg Perego ülést születéstől kezdve ajánlott használni. Használható kényelmes fekvőhelyként, pihentető hintaszékként vagy ultrakompakt és multifunkcionális étkezőszékként. 3 termék 1-ben, hogy megkönnyítse a szülők életét.
A Stop&Go rendszernek köszönhetően a Tatamia Follow Me mindenhová követheti Önt.
Multifunkcionális szék, 3 az 1-ben
Napozóágy, hintaszék és étkezőszék!
Kényelmesen fekvő
Egyetlen egyszerű mozdulattal átalakul asztali székből nyugágygá.
Állítható magasság
A Tatamia Follow Me szék magassága 9 különböző pozícióban állítható.
Használat születéstől kezdve
Fekvő háttámla és állítható lábtartó.
Kárpitozott anatómiai ülés
Biztonsági öv 5 pontos rögzítéssel, anatómiai lábelválasztó, elülső védőrúd.
Dupla tálca
Levehető dupla tálca (étkezéshez és játékhoz) pohártartóval.
Kompakt összecsukható
A Tatamia összecsukva kompakt méretűvé válik. Magától megtámasztja magát. A kerekek nem karcolják a padlót. Könnyen tárolható - összehajtva - kis helyet foglal.
Öko-bőr borítás
Puha, kényelmes és higiénikus ökobőr huzat. Nedves ruhával tisztítható.
| Általános információk |
| Stílus | Hordozható |
| Anyag | Műbőr |
| Szín | Bézs |
| Biztonság |
| Életkor | 0-3 hónap 3-6 hónap 6-9 hónap 9-12 hónap |
| Maximális támogatott súly | 15 kg |
| Szabályozható magasság | 9 pozíció |
| Fő jellemzők és kiegészítők |
| Főbb jellemzők | kompakt Multifunkcionális Összecsukható, Védőkorlát 5 pontos biztonsági öv ,Állítható magasság Állítható lábtartó ,Állítható háttámla Dupla tálca |
| Méretek |
| Szélesség | 59 cm |
| Magasság | 107 cm |
| Mélység | 78 cm |
| Súly | 14 kg |
| Szélesség összehajtva | 59 cm |
| Mélység összehajtva | 35 cm |